cl.jpg
Foto: Profimedia

Život slavné herečky byl plný vzestupů a pádů. Od určité doby ale už jen padala. Místo toho, aby se soustředila na práci, navštěvovala jednu párty za druhou, stala se závislou na drogách a alkoholu a v jednu chvíli to vypadalo, že nemůže skončit dobře. Dostala se dokonce i do vězení. Kromě návykových látek to herečka začala přehánět i s estetickými úpravami. Se rty plnými botoxu vypadala, jako kdyby se ucházela o roli v seriálu My z Kačerova.

V posledních letech se ale herečka dává dohromady, podstoupila odvykací kúru a vrací se i k herectví. V příštím roce by se dokonce měla objevit v hlavní roli snímku Untitled Holiday Rom-Com, který natáčí Netflix. Podle dostupných informací si ve filmu zahraje rozmazlenou hotelovou dědičku, která po nehodě na lyžích ztratí paměť. A samozřejmě nebude chybět milostná zápletka.

Žhavou novinkou je potom hereččino oznámení na Instagramu, kde své fanoušky potěšila radostnou zprávou. Zasnoubila se! Po dvouleté známosti ji o ruku požádal Bader Shammas, se kterým žije v Dubaji. Herečka sdílela zamilovanou fotografii a napsala k ní: „Moje láska. Můj život. Moje rodina. Moje budoucnost.“

Zdroje: Instagram Lindsay Lohan, Variety, ČSFD

Reklama