Milá redakce,
Chtěla bych se podělit o svůj smutný zážitek, doufám snad s dobrým koncem.

Byl pondělní večer, a já se svým miláčkem jsme se chtěli zachumlat pod deku, koukat se na film a při tom se držet za ruce. Ach ta naše věčná romantika.
Odešel se osprchovat a já zatím jen tak prouzdala kanály v TV. Najednou mě napadla nesmírně krutá věc, ale nemohla jsem si pomoci. Vím, že se to nedělá, ale vážně jsem neodolala. Chňapla jsem po mobilním telefónu od mého miláčka a tragédie byla na světě. Najela jsem do sms zpráv a v již odeslaných jsem našla jednu, která mi málem urvala srdce. "Ahoj andílku, ani nevíš na co mám takhle po ránu chuť. Chtěl bych tě pomilovat a krásně hladit...."....bože, nemohla jsem tomu uvěřit. Stále dokola jsem četla a četla. Dech se mi zastavil a já hledala důvod, jak si to vysvětlit. V tom zmatku jsem se začala oblíkat..ani nevím proč. Vynořil se ve dveřích onen hříšník a hned ho napadlo, že něco není v pořádku. Neustále se mě ptal co se děje. Já jen zarytě mlčela a se slzami v očích si oblékala rifle. Chodil pořád za mnou a neustále se opakoval s tou otázkou co se stalo. Nevydržela jsem to. Začala jsem zvlykat a do toho řvát....což mi šlo celkem špatně...všechno jsem mu řekla.
Zeptala jsem se ho jak mi to vysvětlí a jestli tam vůbec nějaké vysvětlení je. Začal se hájit a řekl něco co říkat neměl. "Psal jsem to té holce, protože jsem byl prostě nadržený, ale nic to neznamená. Odpusť mi prosím".
Vyběhla jsem z domu a utíkala za svou kamarádkou...dala si pár piv a četla jeho četné smsky, kde se mi omlouval a prosil a omlouval a prosil. Ten den a ještě druhý jsme řešili, jak to bude s námi dále.
Odpustila jsem.

Musím podotknout, že s přítelem jsme spolu dva roky a tohle se stalo už jednou. Udělala jsem dobře?..strašně se milujeme, ale mám strach, že to udělá znovu. I když mi není nevěrný reálně...vadí mi, jeho neustále udržování tzv. kamarádek.

S pozdravem věrná čtenářka mysulina.