V minulém článku, kde jsme vám představili nový prací prostředek Persil Expert, jste diskutovaly o tom, zda je složení přípravků Persil stejné pro různé země Evropy. Požádala jsem zástupce firmy Henkel, aby nám zaslali své vyjádření. Zde vám je přinášíme.

Diskusi si můžete přečíst v tomto článku Nový Persil: Skutečný expert pro čistotu vašeho prádla

Vyjádření zástupců firmy Henkel:

PersilSpolečnost Henkel vyrábí značkové zboží nejvyšší kvality, a tu garantujeme ve všech zemích. Složení výrobků, které nabízíme na různých trzích, musí vždy respektovat potřeby, přání a zvyklosti místních spotřebitelů. Tento přístup jako jediný může zajistit, že jsou výrobky společnosti Henkel na všech trzích vnímány jako produkty nejvyšší kvality a mohou obstát ve velmi tvrdém konkurenčním boji. Přizpůsobení místním potřebám v oblasti praní prádla se odráží například v řešeních různých druhů skvrn, ve volbě různých druhů a intenzity vůní, nebo i v různých formách pracích prostředků (prášek, gel, tablety). Například prací prášek, který je vnímaný jako výborný v regionu jižní Evropy, kde je strava složena převážně z rajčatových jídel s vysokým podílem olivového oleje, by v zemi, kde je strava stále z velké části složena z uhlohydrátů (v České republice hlavně brambory, omáčky a další jídla založená na moučném základu), nedosahoval odpovídajícího pracího výkonu. A obráceně.

V České republice jsou spotřebitelům nabízeny ve všech segmentech vždy jen výrobky špičkové kvality maximálně respektující lokální specifika. Stejně tak je tomu v rámci celého regionu střední a východní Evropy, kam patří například i Rakousko, kde jsou tyto prací prášky vyráběny a k nám dováženy. Důkazem naší permanentní snahy o pozici lídra v oblasti kvality je mimo jiné fakt, že v regionu CEE společnost Henkel jako první a zatím jediná přistoupila k druhé fázi koncentrace pracích prášků, a to uvedením nové koncentrované varianty Persil Expert. PersilTímto krokem Henkel znovu nastavil zcela nové měřítko v rámci celého trhu a oblasti podnikání.

Henkel CR s r.o., Laundry & Home Care

 

Reklama