Čtenářka Maryene je první přispěvatelkou k dnešnímu tématu. Její názor je jasný - upocený tlouštík s bílým pupkem v MHD je odporný. Ale manžela bez trička chodit nechá a dokládá to i fotkou!

Když si chlap vyrazí nahoře bez, může vyvolat v očích kolemjdoucích různé reakce. Jak na takové muže reaguje čtenářka Maryene? To si přečtěte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...


Přeji všem hezký letní den!
Můj názor na chlapy „nahoře bez“ není zcela jednoznačný. Snad jako každé ženě se mi líbí krásní urostlí chlapi a pokud mají svá těla přiměřeně svalnatá a opálená, nevadí mi, že se ukazují „bez“. Ale podle toho kde. Pokud je to na koupališti nebo u vody, je to přirozené i hezké. Musím se však přiznat, že v pěkně padnoucím tričku jsou pro mě muži přitažlivější. Diskutabilní mi to připadá na veřejnosti, zvláště není příjemné, když se na vás lepí takový odhalený cizinec například někde v městské dopravě. Nechci nikoho diskriminovat, ale upocení tlouštíci s bílým pupkem odhaleným na veřejnosti jsou mi až odporní, ať jsou mladí nebo staří. Jako bonus zasílám foto svého milého manžela jak jinak než „nahoře bez“. Povšimněte si však, milé dámy, trika zasunutého za pasem.

muz

Čtenářka,
Maryene

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. 7. 2011: Chlapi nahoře bez!

  • Líbí se vám, když chodí muži na veřejnosti nahoře bez?

Toto je otázka, o kterou běží. Přijdou vám muži nahoře bez sexy? Nebo naopak směšní? Či dokonce nechutní? Ráda obdivujete jejich mužné svaly a pupky? Zkrátka, co si o mužích, kteří na odiv v létě vystavují svůj trup, myslíte? Posílejte mi své názory! Získat za ně můžete luxusní kosmetiku VICHY HOMME pro muže, aby ten váš miláček (ať už nahoře bez, nebo s), byl pořád krásný! Váš text ať je dlouhý, alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu nejpozději do 7. 7. 2011, 14.30 hodin.

A když budete chtít, můžete poslat i svojí originální fotku takového muže! I za tu budete mít šanci na slíbený dárek.

vichyvichy

Reklama