Máme po obědě a to mi přijde jako nejlepší čas k ohlédnutí za víkendem. Ačkoliv oba dva dny intenzivně pršelo, já osobně ho hodnotím jako velmi příjemný. A jak jste na tom byla vy?

O víkendu se mimo jiné konal v Praze veletrh Svět knihy. A protože jsem pravidelným návštěvníkem, nenechala jsem si tuto událost ujít ani tentokrát. Vytáhla jsem deštník a vyrazila.

Nebudu zde popisovat, co vše bylo na veletrhu k vidění, ale ráda bych se s vámi podělila o fotografie, které jsem na akci pořídila.

Ta první se týká mého úlovku v podobě podpisu profesora RNDr. Pavla Kantorka, Ph.D., který kreslí neodolatelné vtipy (viz obal knížky).

Fragment

Vystála jsem si frontu a zde je výsledek:

Kantorek

Z té další fotky mám možná ještě větší radost, protože se týká mé kolegyně z branže Báry Šťastné, autorky půvabné knížky Šťastná kniha, s kterou jsme na konci roku přinesli také rozhovor pro Žena.in.cz.

A protože věřím, že její Šťastná kniha se řadí mezi tzv. bestsellery, přidržela jsem ji u patřičné cedule :-))

Barbora Šťastná

Hm, vím, co si říkáte - jsou to maličkosti, blbosti, prkotiny... Ale ruku na srdce - nedělají právě tyto drobnosti náš život lepším, zvlášť když potěší i ostatní...?

A co vy? Jak jste strávily víkend? Napište mi do komentářů, nebo připojte i foto. Ráda se podívám, co potěšilo vás i vaše blízké.

Reklama