ri1.jpg

V kalendáři naleznete čtyři speciální mini vonné svíčky pro každou adventní neděli a další produkty exkluzivně vytvořené pouze pro tento adventní kalendář. V souladu s reálnými adventními tradicemi, otevřete nové dveře každou neděli a objevte nejnovější produkty Rituals. S tímto unikátním adventním kalendářem budete milovat každý den zbývající do Vánoc.

Štěstí je klíč k pravému kouzlu Vánoc a vychází ze šťastných obličejů nejbližších a jejich radosti z luxusních dárků darovaných ze srdce. Adventní kalendář je srdečný způsob, jak strávit radostný vánoční čas. Nezáleží na tom, zda koupíte kalendář sobě nebo někomu blízkému, je to perfektní způsob odpočítávání do Vánoc.

The Ritual of Advent – 3D Adventní kalendář

Vánoční čas je plný slavnostních momentů a tradic, ale jedno mají společné: vše sdílíme se svými nejbližšími. Odpočítávání do Vánoc se sváteční adventní vesničkou plnou 24 radostných momentů a 24 luxusních dárků. Může to být hektický čas, ale je důležité najít si chvíli, kdy se zastavíte a oceníte všechny malé chvilky radosti, které život nabízí. Tato verze adventního kalendáře obsahuje ještě víc luxusních dárků, např. The Ritual of Mehr tělová pěna měnící se v olej, různé mini vonné svíčky z Private Collection, Sakura – Rêve de Hanami Eau de Parfum, The Ritual of Oudh sprchová pěna, a ještě další překvapení. The 3D Advent Calendar obsahuje produkty v hodnotě 3 900 Kč cena kalendáře je 2 390 Kč. 

6177d0d1cc1faobrazek.png

Adventní kalendáře jsou dostupné na kamenných prodejnách a online do vyprodání zásob.

Více na Rituals.cz nebo Rituals-cosmetics.sk
6177d0e464fdeobrazek.png

Reklama