5f6b031d66edbobrazek.png
Karlovy Vary jsou známé nejen svými léčivými prameny a kouzelnými kolonádami, ale také krásnou přírodou, svěžím vzduchem a na podzim i nádherně barevnými lesy obklopujícími město. Během letošního podzimu jsou navíc zbaveny přehnaného ruchu, v centru se při procházce po kolonádě potkáte doslova jen s pár návštěvníky.
5f6b032fe3904obrazek.png
Perfektní zázemí pro váš útěk od stresu i ruchu a tlačenice města vám poskytne ASTORIA Hotel & Medical Spa, čtyřhvězdičkový hotel, který leží přímo naproti Mlýnské kolonádě s prameny. Kromě krásných rekonstruovaných pokojů o velkorysé velikosti nabízí také kompletní léčebnou péči pod dohledem lékařů, wellness procedury od masáží přes koupele až po HydroJet na vodním lůžku nebo speciální zábaly. Užijete si i návštěvu bazénu, v sauně a solné jeskyně zase očistíte své tělo a prospějete dýchacímu systému.
5f6b037f264efobrazek.png
Navíc jen do konce roku platí státní voucher na 4 000 Kč, takže s ním lze pořídit pobyt v dvoulůžkovém pokoji na 7 nocí, s polopenzí a 7 procedurami již od neuvěřitelných 850 Kč na osobu a noc, za které získáte plnohodnotný pobyt plný relaxace.
Minerální prameny jsou doslova několik kroků od hotelu, pitnou kúru si tedy pohodlně dopřejete ještě před snídaní, kdy je konzumace léčivé vody nejvhodnější. Bohaté snídaně nastartují váš den plný relaxace, procházek nebo třeba poznávání okolí.
5f6b035849132obrazek.png
Město Karlovy Vary nabízí celou řadu vyžití, jsou ideální pro rekreační sporty, lesy s pohodlnými cestami pro všechny věkové kategorie jsou dostupné přímo z centra. K návštěvě láká rozhledna Diana s nádherným výhledem po kraji, na procházce nad městem potkáte i známého kamzíka, navštívíte motýlí dům nebo třeba lesní poutní místo. V okolí Varů je bezpočet památek, milovníci historie jistě nevynechají středověký hrad Loket, zámek Bečov s relikviářem svatého Maura nebo klášter Teplá. Za návštěvu stojí i blízké Mariánské nebo Františkovy lázně s vodním parkem. K prohlídkám lákají i výrobky a provozy přímo ve městě, navštívit můžete třeba Becherovku nebo slavné sklárny Moser.
5f6b036f0ef40obrazek.png
Po návratu do hotelu si odpočinete v čajovně, ve které jsou hostům denně zdarma k dispozici 4 různé druhy čaje, často v bio kvalitě a v neomezeném množství. Nebo si vezmete hrníček s sebou a vypijete si ho třeba na pokoji při čtení knížky nebo při posezení na balkoně a pozorování klidného toku řeky Teplá. Večeře se podává až do 20 hod. a můžete si vybrat ze široké nabídky jídel, včetně lehkých, zdravých a vegetariánských. Nechybí ani saláty a dezerty.
5f6b038b2b25aobrazek.png
O pohodlí a bezpečí se bude po celou dobu starat příjemný personál, od lékařů, přes terapeuty až po obsluhu v restauraci. Přestože hotel disponuje zázemím velkého wellness hotelu, působí klidnou, útulnou až domáckou atmosférou.
Hotel Astoria je také součástí programu Asociace hotelů a restaurací „Stay safe“, který ukládá zařízením dodržování maximálních hygienických a bezpečnostních opatření. Dezinfekce na každém kroku a neustálý úklid všech prostor jsou samozřejmostí. Nad rámec toho se k dezinfekci používají ještě 3 elektrostatické rozprašovače a další prostředky, aby byli hosté v maximálním bezpečí, pobyt si užili a na chvíli zapomněli i na každodenní starosti a obavy.
5f6b03a2713b1obrazek.png
Odpočinout si od stresu a ruchu ve městech, a v nádherné přírodě i na procedurách načerpat novou energii a posílit své zdraví, se dnes opravdu vyplatí. Požádejte rezervační oddělení o nabídku podle vašich představ a udělejte další krok na cestě ke zdraví.

Více na Astoria-spa.cz
5f6b03b3162c5obrazek.png

tel.: 353 335 111, email: reservation@astoria-spa.cz

Reklama