se1.jpg
Podívejte se na lehátko (ale také sedátko nebo třeba pozorovátko) Nuna Leaf Grow. Holandská značka NUNA ho navrhla pro nejmenší novorozence, ale i jejich starší sourozence či drobnější rodiče. Lehátko má totiž nosnost až 60 kg a lze jej využít pro širokou škálu aktivit. Stejně jako ostatní produkty značky Nuna je i tato vychytávka nadmíru praktická, a přitom do posledního detailu elegantní. Vybrat si můžete z pěti nových barev a nově patří do jeho základní výbavy hrazda s hračkami.
608289c252f3cblobid0.jpg

Jak napovídá název lehátka “Leaf Grow”, jeho design je inspirovaný listem poletujícím ve větru. Dítě v něm můžete posadit (položit) ve třech pozicích a zároveň se v něm může volně pohupovat jako lístek ve větru ze strany na stranu. Tichého “levitujícího” pohybu docílíte lehkým postrčením do lehátka, které se následně bude samo kolébat ze strany na stranu po dobu až dvou minut.
se2.jpg

Je možné, že nejmenší miminka za příjemného pohybu spokojeně usnou, větší dětičky se v lehátku zabaví pozorováním předmětů kolem sebe. Lehátko Nuna Leaf využijete i na další aktivity - krmení, hraní a následně u větších dětí jako křesílko třeba pro sledování pohádek či čtení.se3.jpg

Lehátko Nuna Leaf Grow disponuje nastavitelným tříbodovým pásem s polstrováním a pojistkou zabraňující dítěti v pohybu. To určitě jako rodič oceníte při krmení dítěte nebo když si budete potřebovat na chvilku odskočit. Eleganci a praktičnost lehátka podtrhuje měkoučká vnitřní vložka z vysoce kvalitního materiálu, kterou můžete v horkých dnech vyjmout a nahradí ji prodyšná síťovaná opěrka.

Prémiová holandská značka Nuna vytváří špičkové produkty z nejlepších možných materiálů a v praktickém designu. Dosud za své výrobky získala více než 200 ocenění napříč kategoriemi a produkty Nuna si nemohou vynachválit také světově známé osobnosti.
608289c243b26blobid1.jpg
Na českém trhu nabízí produkty značky Nuna firma Babypoint. Více informací o lehátku Nuna Leaf Grow, technických parametrech i dalších produktech naleznete ZDE.
Foto: Nuna
60828a8685da4obrazek.png

Další informace najdete na:

Reklama