Já alkohol nepiju a ani nemám ráda opilé lidi. Když jsem ale poznala svého přítele, tak ten chodil do hospody skoro každý den. Celou výplatu propil a nic mu nezůstalo.

Ze začátku jsem to nemohla snést, bylo to hrozné, když třeba opilý v noci přijel autem ke mně domů. Začala jsem se mu věnovat a vymýšlela všelijaké výlety a blbosti, jen aby nebyl se svými kamarády, se kterými pil. Potom se mi to jeho chození do hospody podařilo omezit na 1x za týden. Což jsem považovala docela za úspěch, ale vždycky přišel úplně na mol.

(soutěž - 13. je)

Jednou, když už mi vadilo, že má z toho alkoholu hrozné břicho a je fakt tlustý, tak jsem mu řekla, že je tlustý a škaredý, a jestli to nezmění, tak ho opustím. Povedlo se, najednou začal držet diety a během dvou a půl měsíce bylo 30 kg dolů (samozřejmě, aby zhubnul, tak musel přestat pít).

Teď se mu líbí jeho postava, tak si dává bacha a na pivko zajde tak 1x za půl roku, což je super. Dalo to zabrat, ale výsledek je super. (Už mi zbývá jen odnaučit ho kouřit, ale říká, že přestane, až budeme čekat miminko, tak jsem zvědavá)

Vaše čtenářka
Paolo


Děkujeme za povzbudivý příspěvek a gratulujeme!

Povedlo se vám také někoho "odnaučit" pít? Nebo naopak naučit? Napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama