Za vysvědčení rozhodně nemusíte dětem kupovat nový telefon nebo počítač. I menší dárek jim určitě udělá radost. Inspirujte se našimi nápady. 

Vodní radovánky

S vtipnými nafukovačkami bude u vody ještě větší zábava. Děti jistě ocení velký nafukovací nanuk, nafukovací kruh ve tvaru nakousnutého donutu nebo třeba stylového plameňáka, kterého si od nich budete půjčovat i vy.

Foto: Bambule, 299 Kč, 149 Kč, 949 Kč

Hrátky pro holky i kluky

Sliz je mezi dětmi v poslední době velmi populární. Figurky Gloopers ho umí dokonce plivat, každá má totiž svou vlastní baňku se slizem. Ten je bezpečný a netoxický. Zejména holčičky ocení hračku Surprise Fuzzy Pets. Jde o zvířátko s chlupatou vrstvou. Když se omyje, zjistí se jeho skutečná podoba, popřípadě lze chloupky pouze upravovat.

Foto: Sparkys 199 Kč, Pompo 349 Kč

Ať je chvilku klid

Tu pravou prázdninovou atmosféru má kniha Záleskautky. Pět nejlepších kamarádek si chce užít léto na dívčím skautském táboře a utužit svoje přátelství, jenže jim plány neustále hatí tříoké lišky, vodní příšery nebo zdivočelí skauti z chlapeckého tábora. Pokud by se menším školákům o prázdninách po škole zastesklo, potěší je kniha Kouzelná třída. Kniha Deník malého poseroutky je velmi populární. Teď si její autor připravil pokračování z pohledu poseroutkova nejlepšího kamaráda Rowleyho. 

Foto: Martinus 284 Kč, Grada 151 Kč, Albatros 183 Kč, Martinus 189 Kč

Za zážitky

Věci jsou sice fajn, ale ze všeho nejlepší jsou stejně zážitky. Pro dobré školáky si navíc některá místa připravila překvapení.

  • Za jedničku z přírodovědy mohou děti do patnácti let navštívit za symbolickou korunu Zoo Praha.
  • V Jihlavské Zoo stačí ke vstupu za 1 korunu, když bude mít školák na vysvědčení alespoň jednu jedničku.
  • Zoo Tábor ocení vstupem zdarma děti se samými jedničkami.
  • Se svými ratolestmi můžete navštívit například největší kukuřičné bludiště pro dospělé a děti v jižních Čechách, nachází se mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní.

Foto: Shutterstock

Reklama