Snad každá maminka miluje drobné nožičky a ručičky svého miminka. Jedinečné okamžiky, kdy se s nimi mazlíme, hrajeme si nebo jen tak přemýšlíme o jejich dokonalosti, patří mezi ty fascinující a zároveň neskutečně pomíjivé.

 

Vždyť dětská nožka tak rychle roste a její půvab bere za své se zvyšujícím se věkem našich potomků. A tak ve chvíli, kdy stojíme s věčně znuděným adolescentem před řádkou bot velikosti 40, s nostalgií vzpomínáme na drobnou nožku, která nás v prvních dnech jeho života uváděla v takový úžas. A jak si tuto vzpomínku uchovat natrvalo?

 

Odpověď je jednoduchá. Na trhu se totiž objevila novinka - 3D odlévací sada. Sádrový odlitek nožičky či ručičky vašeho miminka v podobě roztomilého těžítka podle výrobce nepotěší pouze vás, ale také vaše blízké.

 

S balíčkem 3D odlévací sada, který si můžete objednat na www.odlitek.cz, prý zvládne přípravu každý. Sada obsahuje návod k použití, speciální sádru a ingredience pro výrobu formy (jeden balíček vystačí pro 2 odlitky či 3 až 4 otisky), které jsou z ekologicky šetrného materiálu vyráběného z mořských řas a který úspěšně prošel testem na těžké kovy, testem mikrobiologické čistoty a cytotoxicity a v neposlední řadě testem dráždivosti novorozenecké pokožky. Všechny ingredience mají atest Státního zdravotního ústavu v Praze.

 

Jak to funguje?


Samotná příprava odlitku nezabere podle výrobce víc než deset minut. „Z vlastní zkušenosti vím, že nejsnazší je odlít nožičku třeba během kojení, kdy je miminko nejvíc v klidu. Nožičku jsem Jakoubkovi odlila, když mu bylo 5 dní, a výsledek byl fantastický,“ říká Petra Drvoštěpová z Odlitek.cz 

 

 

Sadu obdržíte na dobírku. Její cena je 390 Kč, při objednávce do tří kusů zaplatíte ještě poštovné a balné ve výši 100 Kč za kus.

 

Co na to říkáte? Máte nějakou podobnou vzpomínku na své miminko?