Asi každý z nás má své oblíbené činnosti. Některé z nich nám jen tak zpříjemní den, další zlepší náladu, když jsme třeba smutní a jiné děláme právě proto, že se při nich cítíme fajn. Stejně tak je to s odličováním. Někdo ho bere jako rutinu a jiný z něj má přímo rituál.

Bioderma

BiodermaDíky odličování odstraňujeme z pleti nejen make-up, ale i nečistoty běžného dne a také produkty látkové výměny. Pokud pleť dokonale očistíme, připravíme ji tak na následnou péči, ať denním nebo nočním krémem a účinné složky z pečujících produktů se snadno vstřebají do pokožky. Důležitá je nejen technika, důkladnost a pravidelnost odličování, ale také výběr odličovacího prostředku.

Moderním a šetrným způsobem odličování je pomocí micelární vody. Micelární voda je čistá voda obohacená o mikroskopické sférické částice nazývané micely. Micely tvoří látky, které se svým složením blíží biologii kožních buněk, proto je tato voda velice jemná a šetrná k pokožce a odlíčí pleť v jednom kroku. Objevitelem revoluční technologie je společnost LABORATOIRE BIODERMA, která díky micelární vodě způsobila revoluci v odličování. Ženy si micelární vodu zamilovaly a díky nim se na světě prodá každé 3 vteřiny jedna micelární voda. Sensibio H20 odličovací micelární voda, ráno osvěží a večer odstraní i voděodolný make-up. Zanechává pokožku čistou, sametově hebkou a uklidněnou. Bioderma doporučuje na odličování nejprodávanější tampóny BEL.

Jak si zpříjemníte svůj odličovací rituál vy?!

Exkluzivně v lékárně.

www.bioderma.com/cz

Reklama