Každá z nás si ale může položit otázku – pečuji o svou pleť dostatečně? Základem pro to, aby pleť vypadala zdravě a zbavila se únavy, je pravidelné a hlavně kvalitní čištění. Ne každá žena si ale pleť čistí pravidelně. Díky tomu pak pleť vypadá unaveně, má zanesené póry a má sklon k větší citlivosti.

Zeptali jsme se několika žen, jak to mají s čištěním pleti, jaké používají přípravky a jaký vidí rozdíl mezi odlíčením a čištěním pleti. Jak dopadla naše malá anketa?

kosmetika

Klára, 30

Odličuji se každý den večer, bez toho bych spát nešla. Střídám různé produkty, nejpravděpodobněji je to na oči speciální odličovač s olejovou složkou, na zbytek obličeje pleťové mléko a dočišťuji pleťovou vodou, teď aktuálně oblíbenou micelární vodou. K čištění používám bavlněné tampony, zkoušela jsem i ubrousky, ale nevyhovovaly mi.

Občas použiju i mycí gel s peelingem nebo pěnu, to většinou ale ještě navíc po předchozích krocích odličování, které jsem popsala výše.

Speciální techniky zřejmě nemám, nedávám si pozor ani na to, jakými tahy odličovač nanáším, abych si „nezakládala“ na vrásky.
A rozdíl mezi čištěním a odličováním? Odličuji každý večer, co jsem ráno nalíčila, jak jsem zmínila na začátku. A na hloubkové čištění pleti chodím pravidelně jednou za měsíce ke svojí kosmetičce.

Romana, 23

Já se odlíčím micelárni vodou nebo pleťovým mlékem na odličování a pak si pleť vyčistím vodičkou na černé tečky a pak opláchnu vodou. Speciální techniky nemám, používám normální tamponky... Rozdíl chápu tak, že odličováni znamená, že se zbavím make-upu a můžu jit spát, aniž bych zašpinila polštář... a čištění pleti, když mám černé tečky nebo jiné nedokonalosti, tak si pleť vhodnými přípravky, ráno nebo večer, vyčistím a budu doufat, že mi to zmizí a budu mít zas pleť krásnou a vyčištěnou.

Milena, 28

Pleť si čistím micelární vodou a poté ještě vlažnou vodou. Speciální technika pro mě je maska nebo peeling, používám to tak maximálně  1x za 14 dní.  Rozdíl v čištění a odlíčení vidím v tom, že čištění pleti je hloubkové třeba peelingem nebo maskou, odličováním se zbavuji líčidel a pleť není zcela vyčištěná. Proto je potřeba ji čistit důkladně.

Iveta, 30

Čistím si pleť akorát horkou vodou a studenou vodou. Ráno opláchnu, večer opláchnu. Nepoužívám skoro žádné přípravky, mám citlivou pleť. Skvěle mi na pleť vždycky pomůže sauna.

Simona, 35

Odličuji si pleť každý den. Každý den se líčím, tak pak si pleť důkladně odličuji. Čistím pleť 1-2x týdně, peelingovým krémem, pak si dopřeju výživnou masku. Také důkladně vybírám přípravky a odličovací produkty. Moje kamarádka má na čištění pleti speciální přístroj a je s ním velmi spokojená. Uvažuji, že si ho taky pořídím.

Vyzkoušejte přístroj Philips VisaPure Essential: Odhalte skutečnou zář své pleti!

kosmetika

Čištění pleti je naprostý základ péče o pleť a mělo by patřit ke každodenní rutině. Každá z nás si ale může položit otázku – pečuji o svou pleť dostatečně? Základem pro to, aby pleť vypadala zdravě a zbavila se únavy, je pravidelné a hlavně kvalitní čištění.

Chceme vás inspirovat skvělým pomocníkem, který je odborníkem na čištění pleti!

Společnost Philips představuje přístroj Philips VisaPure Essential (SC5275), přinášející novou technologii do odvětví péče o pokožku, a povyšuje tak čištění pleti o úroveň výš. Tento vibrující a rotující kartáček je 10 x efektivnější než ruční čištění a velmi efektivně tak odstraňuje make-up a nečistoty jak na obličeji, tak v dekoltu. Navíc jeho vodotěsnost umožňuje použití třeba i během sprchování. Více si přečtete v našem článku: Vyzkoušejte přístroj Philips Visapure Essential a odhalte skutečnou zář vaší pleti

Představujeme vám Philips VisaPure Essential

Philips VisaPure Essential je k dostání v síti parfumérií Douglas, a také si ho můžete koupit online na Alza.cz nebo na www.mall.cz Více o produktu na www.philips.cz/c-m-pe/pece-o-pokozku

Reklama