Největší jarní mezinárodní veletrh kosmetiky a kadeřnictví proběhne již tento týden v termínu 1. 4. a 2. 4. 2011. Jeho pořadatelem je společnost Incheba Praha a celá akce se jmenuje INTERBEAUTY PRAGUE 2011.  

interbeauty

Na jednom místě se zde setkají tisíce návštěvníků s mnoha dodavateli služeb a produktů. Připravena je vskutku pestrá nabídka služeb, výrobků, novinek a mnoho dalšího.  

Každý rok je tento veletrh něčím nový. Tak třeba letos se pořadatelé rozhodli veletrh obohatit o prevenci zdraví.

Tým lékařů z Dermatovenerologické kliniky Královské Vinohrady bude návštěvníkům na požádání zdarma vyšetřovat dermatoskopem mateřská znaménka po celou dobu konání veletrhu.

 „Na veletrhu budeme mít dvě ordinace s lékaři. V případě vyšetření jde o profesionální práci stejné jako v klasické ordinaci kožního lékaře.

Na letošním INTERBEAUTY PRAGUE bude představena kosmetika ze všech koutů světa.

INTERBEAUTY

 „Rozhodně nebude chybět možnost nechat se přímo na veletrhu „opálit“ okamžitě schnoucím nástřikem. A to dokonce hned ve třech různých intenzitách přirozeně hnědé barvy Hawai, Ecuador nebo Brazil. Návštěvník může odejít krásnější za akční cenu 280 Kč za celé tělo. 

Pokud by se návštěvníkům veletrhu nechtělo svlékat, VITA LIBERATA představí i svou řadu pěn a krémů pro domácí použití. Po velkém zájmu z minulého veletrhu jsme tentokrát uzpůsobili stánek pro to nejpohodlnější provedení nástřiku, těšíme se, že zdravě, krásně a okamžitě „opálíme“ alespoň dvojnásobek návštěvníků než minule,“ říká manažerka projektu Jana Bobošíková mladší.

Tetování na nečisto

INTERBEAUTY

„Na našem stánku bude poprvé oficiálně představen stroj FAT magic – náš vlastní výrobek, který slouží k efektivnímu odstraňování celulitidy, odbourávání tuku a snižování nadváhy.

 Budeme tady také zdarma provádět segmentální tělesnou analýzu pomocí přístroje TANITA BC-418. Za výhodných podmínek nabídneme novou solární kosmetiku a kosmetiku proti celulitidě. Stejně, jako loni také  budeme zdarma provádět dočasné „tetování“,“ láká Zdeněk Novotný z firmy Zdeněk Novotný&Company s. r. o.

Depilace cukrem

Firma Pandhy´s vám zase nabídne odstranění chloupků zdarma cukrovou pastou.

„Značka PANDHY´S je na českém a slovenském trhu už od roku 2003. Jako první a zatím jediná zavedla převratnou depilační techniku, kdy jsou chloupky odstraňovány ve směru jejich růstu,“ řekla Eleonóra Katonová, výhradní dovozce a školitelka pro ČR a SR.

Originální nehty

Firma TROSANI vám zase nabídne něco moc zajímavého pro vaše nehty. Je to SWITCH IT! Znáte?

INTERBEAUTY

INTERBEAUTY„Jde o magnetické laky a barevné gely, které mohou být změněny pomocí magnetických razítek různých vzorů. Tento Nail Art je rychlý, efektivní a jednoduše je uveden do praxe. Takové decentní designy jsou velmi půvabné a zákazníci, kteří běžně nenosí nazdobené nehty, jsou jím nadšeni,“ vysvětluje Eva Šmídová z firmy TROSANI CK&SK v.o.s

„Na dalším stánku si zase lze nechat namodelovat nehty pomocí gelů značky Abalico. Tyto materiály jsou bezkyselinové, velmi šetrné k přírodním nehtům. Lze si zde udělat i manikúru jak pánskou tak dámskou. Gratis si zde mohou vyzkoušet profesionálky 2-3 nehty. 

Dále bude probíhat také předvádění lepení řas Lashes by abalico - aplikace řasa na řasu. Služba je placená, ovšem za zvýhodněnou veletržní cenu,“ láká Jana Perná.

„Jako třešnička na dortu proběhne také na jejich stánku v pátek 1. dubna mezi 14.30-15.30 autogramiáda Alice Bendové, která je dlouholetou klientkou značkového studia Abalico Nail Design. Alice Bendová zde bude návštěvníkům podepisovat plakáty,“ dodala Perná.

A to není samozřejmě zdaleka všechno.

V Levém křídle bude pro návštěvníky připraven tak zvaný Point pro veřejnost, kde se bude prezentovat firma Lash Perfect, která bude prodlužovat řasy, postarají se vizážistky líčící profesionální kosmetikou Mary Kay a vyzkoušíte si speciální masku na ruce hodnotným výrobkem Saténové ruce a mnoho dalšího.INTERBEAUTY

Přichystán je rovněž velmi bohatý doprovodný program plný soutěží, mistrovství ČR v malování na tělo BODY ART 2011, prestižní Mistrovství ČR ve zdobení nehtů, Mistrovství ČR v Make-upu 2011 a další a další zážitky…

„Všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás,“ vzkazují pořadatelé.

Proč nejet na výlet krásná a vrátit se z něho ještě krásnější?!

Reklama