U své kamarádky na návštěvě jsem se pobavila barvitým vyprávěním o cestě z dovolené. Byl by to pomalu příběh do Bakalářů...
 
Kamarádka jela s dětmi a kamarádkou svým autem z dovolené, před ní jel manžel také svým a asi v půli cesty se rozpojili. Jenže jako naschvál kamarádce začalo auto "škytat" a ona přišla na to, že jaksi došel benzín. Jenže jako vždy v takové situaci - benzinka v nedohlednu.
 
Tak se rozhodla ztrapnit se před manželem a zatelefonovala mu svou situaci. Ten sice už byl asi 30 km před ní, ale vrátil se a cestou koupil kanystr, který naplnil benzinem, jenže se mu nedopatřením stalo, že ho  nezaplatil.
 
No ale mezitím  dorazil k autu své ženy, benzin přelil a odjel. Pak si ale vzpomněl na toto nedopatření a telefonoval jí zpět, aby - jak bude dočerpávat nádrž v té nejbližší benzince - hlavně zaplatila všechen benzin včetně kanystru.
 
Jenže kamarádka se zapovídala, taky musela zpacifikovat už rozjívené děti a benzinku už mezitím dávno přejela. A musela tedy s barvou ven. Benzin nebyl zaplacen několik dní a pak, když se její manžel přijel omluvit pokladní, tak ta nalistovala štosík "dluhů" zapomnětlivých řidičů a vytáhla ten jeho, kde zářila poznámka "ujel bez zaplacení i s kanystrem".
 
Ale ocenila jeho gesto, protože se jí to stalo poprvé.
 
Tak takhle to někdy dopadá...
 
Zdraví "kaja"
 
Milá kajo, díky za veselé vyprávění :o)) Toho není nikdy dost.
 
Ve dvě hodiny vypukne soutěž, která poteší především ty z Vás, které chcete zhubnout. Tak se těšte a nezapomeňte přijít.
Reklama