Čtenářka Sabiina byla vždy na starší muže a i její manžel je o 12 let starší. Jak jim to spolu klape, si můžete přečíst v další novince.

To máte štěstí, milá Sabiino, že jste našla přesně to, co se Vám líbí. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobré ráno, to je krásné téma po ránu :-) Jsem zvědavá na ostatní čtenářky, každý člověk je totiž jiný a líbí se mu jiné věci, který třeba ani ostatní nepochopí.

Odjakživa jsem byla na starší muže. Nikdy jsem neměla věkově stejného, začala jsem ve svých 16 letech na rozdílu 4 let a dnes mám manžela, který je o 12 let starší a úžasně nám to klape a jsme moc šťastní. Potřebuji mít vedle sebe pořádného chlapa, ne žádné tenké tintítko. Takže pěkně vysokého, mohutné ramena, ne žádný věšáček, aby když je potřeba, mě mohl schovat hezky „pod křídla“ :) Svaly mít ani nemusí, na to si nepotrpím. A hlavně, co mám u mužů ráda, jsou orlí nosy nebo skoby, jak chcete :) Manžel je přesně, co popisuji, 193 cm vysoký, široká ramena a orlí nosánek. Hlavně smysl pro humor musí mít, rád se bavit. Na vzhledu ale zas až tak nesejde, hlavně si musí ti dva sednout, umět spolu vyjít, domluvit se. Můj partner se od seznámení nezměnil, jsme spolu teprve 5 let, takže to je krátká doba na posouzení, to bych mohla rozebírat až tak po 20 letech :D Ale i tak spíš musím říct, že jsme se sobě přizpůsobili, zapadli do sebe ještě víc a už si to bez sebe nedovedeme představit :) Ráda bych si život užila spolu, jenom ve dvou :)

Sabiina

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne Jaký typ muže se vám líbí?

  • Máte svůj jeden typ muže, který se vám líbí?
  • Nebo je jich víc?
  • Líbí se vám malí, velcí, hubení, tak akorát, silnější, tlustí, svalovci...?
  • Jakého chlapa máte doma?
  • Změnil se váš partner od seznámení?
  • Jak moc?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Tentokrát na jednu z vás čeká tento dárek: Šampon pro barvené vlasy, rtěnka od Mary Kay a k tomu krásný růžový šátek.

muz

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to až do dnešních 14.30 hodin, heslo je MUŽ.

Reklama