„Se zánětem močového měchýře má v České republice zkušenost okolo 70 % žen. Většina z nás už tedy dobře ví, že pokud se zánět zachytí včas, můžeme se ho také rychle zbavit. Proto je praktické použít test Veroval Zánět močových cest hned, jakmile se objeví první příznaky,“ říká Jana Hraběová, produktová manažerka společnosti HARTMANN – RICO, a dodává: „Dokážete si doma přesností laboratorních testů určit zvýšené množství leukocytů, nitritů a bílkovin, které se během infekce vyskytují v moči.“

Infekce močových cest a močového měchýře je poměrně běžné onemocnění. Pokud ale není přeléčené, může vést až k zánětu ledvin. Bakterie Escherichia coli, která zánět způsobuje, se za normálních okolností vyskytuje ve střevní mikroflóře, kde je tělu prospěšná. Když je ale tělo oslabené, bakterie se snáze přemnoží tam, kde nemá.
5a9fccbccee00obrazek.jpg
 
Hlavními příznaky je časté močení, bolesti v podbřišku, pálivá a řezavá bolest, případně také krev v moči. Pokud si nebudete jistí a bude vás trápit aspoň jeden z těchto příznaků, udělejte si test Veroval od společnosti HARTMANN – RICO. „Je opravdu pohodlné, když můžete pro test sáhnout do domácí lékárničky a výsledek se dovíte během chvilky,“ doplňuje Hraběová.
 
5 důvodů pro domácí test Zánět močových cest

1. Diagnostická metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie (tedy i děti)
2. Rychlost výsledku – pouhá 1 minuta
3. Možnost diskrétního provedení v pohodlí domova
4. Test se provádí z moči – bez nutnosti odběru krve
5. Přesnost více než 97 %
*Zdroj: www.ordinace.cz
 
Každý domácí test obsahuje návod s podrobnými instrukcemi, které vás testováním provedou krok po kroku. Můžete se navíc podívat na instruktážní videa ke všem nabízeným testům, která naleznete na webu www.veroval.cz či na YouTube kanálu společnosti HARTMANN – RICO. Domácí test Veroval Zánět močových cest je volně dostupný v lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb či na webových stránkách www.veroval.czwww.lekarnahartmann.cz za doporučenou maloobchodní cenu 259 Kč.
 
Z jakých domácích testů Veroval® můžete vybírat?
HARTMANN – RICO představuje na českém trhu nejširší spektrum diagnostických testů pro domácí použití. K již zavedenému CRP testu, který se používá pro rozlišení virové a bakteriální infekce, je k dispozici 11 dalších testů Veroval. Zdravotní stav vám tak mohou pomoci otestovat testy na Zjištění alergie, Nesnášenlivost lepku, Zánět močových cest, Nedostatek železa, Prevence střevních onemocnění, Drogy, Chlamydie, Prevence žaludečních onemocnění, Cholesterol a Mužská plodnost.