Kdo rád hraje a ještě raději vyhrává, tak pro něj mám skvělý tip. Bohyně kuchyně se účastní zajímavé soutěže, kterou pořádá Electrolux. Šest českých foodblogerů poslalo svůj oblíbený recept, který má jednu specifickou, ale tajnou ingredienci. Je to něco, bez čeho by daný recept nechutnal tak, jak chutná, a co máte vy, jako soutěžící, odhalit.

electrolux

Stačí kliknout SEM, na facebook Electrolux, kde celá soutěž probíhá. V soutěžním albu jsou zveřejněné fotky a recepty. V každém receptu však něco chybí.

electrolux

To něco je tajemství každého správného kuchaře. Tajná ingredience, která v jídle nesmí chybět. Je to něco důležitého, něco co dodává tu správnou, zvláštní chuť.

Electrolux

A ten, kdo uhádne tajnou ingredienci alespoň u jednoho receptu, může vyhrát XL topinkovač od Electrolux.

Electrolux

To není tak těžké, co myslíte? Dám vám malou nápovědu. Některé z receptů najdete zveřejněné na internetu. Ale ten od bohyní nehledejte. Do soutěže jsme schválně poslaly recept ještě nezveřejněný, aby to bylo napínavé.

Electrolux

Ale protože jste mé oblíbené čtenářky, dám vám malou nápovědu... je to surovina, kterou byste v naší paštice určitě nečekali... :-)

Electrolux

Tak hádejte a přeji vám hodně štěstí v soutěži.

Reklama