Toužíte občas utéct od hektické reality, zastavit se a odpočinout si ruku v ruce s přírodou? Odreagujte se od starostí všedního dne a uvolněte si tělo i mysl v salónech GERnétic. V nových kosmetických salónech „U kamínku“ a „U květinky“, které pro Vás společnost GERnétic připravila, se Vám dostane nejen odborného ošetření celého těla, ale zároveň zde budete moci načerpat přírodní energii. Posláním francouzské kosmetiky GERnétic je dokonalá péče o krásu pleti a vlasů. Výrobky GERnétic ve svém pojetí neoddělují pokožku od celkového stavu organismu. Výroba produktů této přírodní kosmetiky se řídí filozofií, že pokožka je zrcadlem vnitřního stavu organismu. Je proto důležité nejen pečovat o svou pleť, ale zároveň se celkově cítit příjemně. Tomu napomáhá design, vůně a lidé v salónech GERnétic. Vlajkovou lodí všech salónů je pak ten ve Slánské ulici, přímo v místě sídla společnosti v čele se zkušenou kosmetičkou Alenou Kimlovou.

„Vytvořili jsme pro klienty místo, kde se jim dostane nejen odborného ošetření pleti, ale zároveň prostor, kde o ně bude dobře postaráno a kam budou chodit rádi relaxovat,“ říká Ladislav Kavan, majitel společnosti LK SERVIS. „Pro návštěvníky jsou připraveny dva kosmetické salóny v sídle centrály společnosti, které byly projektovány předním českým designérem. Prosvětlené a prostorné prostory tak byly navrženy k maximální spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. Salóny slouží také jako školící středisko. V pravidelných intervalech zde probíhají pod vedením Aleny Kimlové, přední kosmetičky a profesionální školitelky GERnétic, odborná školení,“dodává Ladislav Kavan.

Kosmetická centra GERnétic nabízí kompletní řadu procedur pro ženy, ale i muže. Prostřednictvím nejrůznějších speciálních ošetření a masáží zde můžete nechat uvolnit celé Vaše tělo a zároveň tělo detoxikovat, ošetřit celulitidu a tukové polštáře, či stimulovat lymfatický systém. Chvíle nevšedního uvolnění, harmonie a vitalizace zažijete s programy SPA. Ty přináší intenzivní kůry k zeštíhlení a zformování těla, relaxační a detoxikační zábaly či peelingy. Ženy jistě ocení různé procedury ke zpevnění poprsí, depilace či speciální péči pro unavené ruce. Do salónů se nemusí bát zavítat ani pánové. Čekají zde na ně nejen ošetření určená speciálně mužům, ale mohou absolvovat i většinu z ostatních nabízených ošetření.

GERnétic

Jeden ze salónů GERnétic - U květinky

Kompletní program GERnétic doplňuje mimo jiné také liftingové ošetření pleti. Pro péči o zralou pleť vyvinula řadu LES PARFAITS (“perfektní“), ze které mohou zákaznice vyzkoušet například luxusní liftingové REPARAČNÍ SÉRUM. Hydratuje pokožku, vypíná ji a má silné protizánětlivé účinky, výrazně tak zpomaluje stárnutí pleti a tvorbu vrásek. Již vzniklé hluboké vrásky spolu s konturami obličeje navíc krásně vyhladí a vypne, a to díky stimulaci buněčného dýchání a zvýšení syntézy kolagenu, takže budete jednoduše perfektní.

GERnétic

Liftingové REPARAČNÍ SÉRUM

Reklama