Zajímá Vás blíže technologie, která stojí za unikátními vlastnostmi nového sprchového gelu Dove VisibleCare? Následující řádky vám tuto revoluční novinku přestaví a poodhalí vám její tajemství.

dove

Výsledky výzkumů ukazují, že běžné sprchové gely zbavují pokožku její vlastní přirozené vlhkosti. Obsahují totiž látky, které narušují vrstvy proteinů a lipidů, z kterých se skládá. To vede k postupnému narušování svrchní vrstvy kůže, nazývané stratum corneum. Pokožka je dehydratovaná a ztrácí svou přirozenou pružnost.

dove

Nový sprchový gel Dove VisibleCare je jiný. Obsahuje patentovanou technologii NutriumMoisture™ - převratnou kombinaci jemné povrchově aktivní látky a zvláčňujících složek, které jsou pokožce přirozené.dove

Pouze povrchově aktivní látka, vyvinutá Dove, je předem nasycena kyselinou stearovou - lipidem, který se nachází ve svrchní vrstvě kůže. Tato látka působí jako ochrana před ubýváním lipidů. Během používání sprchových gelů doveDove VisibleCare se aktivně uvolňuje do lipidové dvojvrstvy kůže, čímž posiluje její ochrannou funkci a doplňuje ji lipidy.

A výsledek? Mytí sprchovým gelem Dove pomáhá udržovat pružnost pokožky a zachovávat ji zdravou a hydratovanou. Je klinicky prokázáno, že každodenní používání sprchového gelu Dove VisibleCare významně zlepšuje vzhled vaší pokožky.

Reklama