BB krémDokonalá a bezchybná pleť je touhou každé ženy. Jak dosáhnout přirozeného vzhledu a zakamuflovat drobné nedokonalosti? Ideálním pomocníkem na cestě k dokonalé pleti jsou BB krémy, které slibují hned několik funkcí v jednom. Právě o tuto novinku se také rozrostla řada Marionnaud Skin Care a ve svém BB krémuspojuje hned 6 účinků – hydratuje po dobu 24 hodin, sjednocuje, zjemňuje pokožku, maskuje nedokonalosti pleti a zarudlou pokožku, chrání před UV zářením (SPF 15) a dodává pokožce zdravý vzhled. Dva odstíny nového BB krému Marionnaud Skin Care jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Cesta k bezchybné pleti a dokonalému vzhledu nebývá snadná. Jen málokdo se může chlubit pletí jako miminko a make upy či nánosy pudru sice umějí zamaskovat nedokonalosti, ale působí nepřirozeně a uměle. BB krémy, neboli Blemish Balm jsou ideální alternativou, dokážou sjednotit pleť, zamaskovat drobné nedostatky a docílit přirozeného vzhledu pleti.

BB krém Marionnaud Skin Care je určen především ženám od 20 – 45 let, které nemají rády efekt make upu. Díky svému složení může BB krém nahradit klasickou denní péči o pokožku – obsahuje antioxidant vitamin E, o hydrataci se postará kyselina hyaluronová a provitamin B5.

BB krém v sobě spojuje hned šest účinků:

  • BB krémhydratuje po dobu 24 hodin – zastane tedy klasický pleťový krém
  • sjednocuje pleť
  • zjemňuje pokožku, vytváří efekt dětské pleti
  • maskuje drobné nedokonalosti pleti a zarudlou pokožku
  • chrání pokožku před UV zářením ochranných faktorem SPF 15
  • dodává pokožce zdravý, svěží vzhled.

Dva odstíny nového BB krému Marionnaud Skin Care jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 374 Kč.

Víte, že….

Historie BB krémů sahá do Německa do roku 1960, kdy doktorka Christine Schrammeková dávala svým pacientům po estetických zákrocích speciálně namíchanou mastičku pro zakrytí rudých skvrn, nutnou hydrataci a k ochraně před slunečním zářením.

Toto pečlivě střežené tajemství se objevilo v masovém měřítku teprve před deseti lety na asijském trhu, kde po něm ženy doslova šílí. BB krém prý také může za dokonalou pleť korejských hereček. Teprve loni se začaly BB krémy neboli zkrášlující balzámy objevovat v Evropě a tato kosmetická „novinka“ se těší nebývalé oblibě i u nás.

 

Reklama