S bělením zubů už nemusíte docházet za svým zubařem, ale hravě to zvládnete i u vás doma. Novou metodu v bělení zubů nabízí značka My White Secret, která přichází na trh s šetrnými přírodními produkty, které si poradí s nežádoucím zbarvením chrupu.
5ad862cc3aef3obrazek.jpg

Výhodou produktů My White Secret je, že neobsahují peroxid, a proto vaši sklovinu nijak nenaruší. Navíc díky přírodním surovinám můžete produkty používat i v případě, že máte citlivé zuby.

Značka si zakládá nejen na tom, aby byla šetrná k člověku, ale i k přírodě. Produkty jsou netestované na zvířatech, veganské a z přírodních surovin.

SYSTÉM PRO BĚLENÍ ZUBŮ S AKTIVNÍM UHLÍM
5ad862f89afedobrazek.jpg

5ad86329d2183obrazek.jpgBalení obsahuje sáčky s přírodní látkou, která má bělicí účinky a poskytne vašim zubům osvěžení.

Kromě toho, že dokáže vybělit zuby a odstranit z nich skvrny, tak chrání a posiluje zubní sklovinu. Pokud vás navíc trápí nepříjemný zápach z úst nebo trpíte na záněty dásní, My White Secret si s tím poradí.

Použití je navíc velmi snadné. Každý den po dobu dvou týdnů budete 5-15 minut kloktat látku obsaženou v sáčku, následně si ústa vypláchnete. Cena: od 799,-

BĚLÍCÍ PÁSKY NA ZUBY

Přírodní pásky jsou napuštěny aktivní látkou, která vám během čtrnácti dnů vyčaruje hollywoodský úsměv.

Použití je opět jednoduché. Stačí si každý den na horní a dolní zuby na 30 minut aplikovat pásky. Cena: od 799,-
5ad862919ab1aobrazek.jpg

Produkty My White Secret zakoupíte v e-shopu na webových stránkách.