Milé ženy-in,

osoba, kterou budete hádat v dnešní (a současně víkendové) soutěži, dostala od osudu mnoho darů. Ne všechny ale spadly z nebe a určitě ne hned... Za jeho/jejím úspěchem a slávou leží nejen nadání, ale i ohromná pracovitost a cílevědomost.

Pokud jste se právě nevynořily po patnácti letech z poustevny, jeho/její tvář určitě znáte ze stránek časopisů, novin i televizních obrazovek. Pravda, ze střípku, který vám tady předkládáme, asi moc nevyčtete. Jak ale jistě tušíte, další „kousky“ budou následovat...

Od této chvíle až do nedělního večera se bude v článcích na hlavní straně (ne v novinkách!) postupně odkrývat celá/ý „tajemná/ý neznámá/ý“. Poslední bude vložen do neděle večer, v 18.00 už budou všechny dílky k dispozici. Dílků bude (včetně tohoto) celkem pět.

Kdykoli budete mít pocit, že dotyčnou/ého poznáváte, napište svůj tip pod TENTO článek. Při vyhodnocení tak bezpečně podle času poznám, která z vás byla první. Nechci po vás víc než jméno a příjmení dotyčné osoby.

Vyhodnocení soutěže uveřejníme v pondělí dopoledne v novinkách. A můžete se těšit i na několik dalších obrázků dotyčné/ho a nějaké povídání (drby :-) o něm/o ní.

A na závěr to nejdůležitější – co vyhraje vítězka? Nejbystřejšímu očku pošleme velkou tašku plnou autokosmetiky.

Tak si, milé ž-ínky, pěkně zasoutěžte, těším se na vaše tipy!

Reklama