Čištění pleti je naprostý základ péče o pleť a mělo by patřit ke každodenní rutině. Je to vždy ten první krok, který připravuje pleť pro další postup. Společnost Philips představuje nový přístroj Philips VisaPure (SC5275) přinášející novou technologii do odvětví péče o pokožku a povyšuje tak čištění pleti o úroveň výš. Tento vibrující a rotující kartáček je 10 x efektivnější než ruční čištění a velmi efektivně tak odstraňuje make-up a nečistoty jak na obličeji, tak dekoltu. Navíc jeho vodotěsnost umožňuje použití třeba i během sprchování.

philips

„Cílem naší společnosti je pomoci ženám vypadat a cítit se úžasně, a protože víme, že denní čištění pleti je nezbytným krokem v úspěšné péči, pracovali naši techničtí odborníci a vědci při konstrukci Philips VisaPure s odbornými laboratořemi věnujícími se právě této problematice,“ komentuje Stanislav Krupa, Junior Marketing Manager Philips a dodává: „S Philips VisaPure tak přichází nový způsob čištění, který ženám pomáhá odhalit plný potenciál jejich pleti a nechává vyniknout její přirozenou zář a zdravý vzhled.“

Jedinečná technologie Dual Motion
Nový čistící kartáček Philips VisaPure využívá jedinečnou technologii Dual Motion, díky níž nejen rotuje, ale také vibruje. Zatímco vertikální pulzující pohyb postupně odbourává nečistoty pleti včetně odumřelých kožních buněk a zbytků make-upu, rotační pohyb nečistoty odstraní a pokožku důkladně vyčistí. Díky tomuto koordinovanému pohybu štětin je tak čištění obličeje nebo dekoltu nejen důkladné, ale vytváří také komfortní masážní efekt, který zlepšuje mikrocirkulaci pod povrchem kůže pro její přirozený vzhled a zároveň je velmi příjemný.

philips

Časovač pro jednotlivé zóny
Nový VisaPure je skutečným specialistou v péči o pleť, o čemž svědčí i využití časovače. Ten hlídá rozdělení obličeje do tří zón: t-zóny, levé tváře a pravé tváře, kdy se v podstatě vždy po 20 sekundách na krátko zastaví, což značí, že nastal ideální čas zónu změnit. Celý program čištění tak trvá jednu minutu, poté se Philips VisaPure automaticky vypne, aby nedošlo k podráždění pokožky.

Dvě nastavení rychlosti a vodotěsnost
Philips VisaPure nabízí dvě rozdílná nastavení rychlosti. Zatímco první pomalejší stupeň provádí jemné čištění, druhá rychlost poskytuje hloubkové a intenzivnější čištění. Jak již jsme zmínili v úvodu Philips VisaPure je vodotěsný a lze jej proto bez obav používat při sprchování.

philips

Péče o normální i citlivou pokožku
Philips VisaPure (SC5275) je standardně prodáván se dvěma kartáčky. Jeden je určen pro normální a druhý je speciálně navržen pro citlivou pokožku. K přístroji je možné dále samostatně zakoupit ještě peelingový kartáček.

philips

Elegance v každém směru
Součástí přístroje Philips VisaPure je velmi elegantní nabíjecí stojan, který je zajímavým koupelnovým doplňkem. Pokud je v něm přístroj ukotven, zabírá méně místa a díky proudění vzduchu může kartáček snáze uschnout. Je-li nabíjecí stojan zapojen do sítě, přístroj Philips VisaPure je plně nabitý za 6 hodin. Plné nabití umožňuje použití až na 30 čištění, tzn., pokud používáte přístroj dvakrát denně, baterie vydrží až 15 dní.

philips

Novinka Philips VisaPure je exkluzivně k dostání v síti parfumérií Douglas, orientační maloobchodní cena je 4299 Kč. Orientační maloobchodní cena peelingového kartáčku je 449 Kč.

Více informací najdete na stránkách www.philips.cz

Reklama