V zimě zahalujeme své nohy do dlouhých kalhot, a proto nás komplikace s metličkovými žilkami či křečovými žilami tolik nepálí. Jenže nyní je jaro v plném proudu a společně s ním také krátké sukně, ve kterých se nedokonalosti jen tak neukryjí. Jak tedy dostat své nohy zpět do formy?

nohy

Pozor na sedavé zaměstnání!

nohy

Sedíte ráda elegantně, nožku přes nožku? Pokud ano, myslete na to, že je dobré nohy po určitém časovém intervalu prostřídat. Vhodné jsou také alespoň krátké procházky. Klidně stačí krátká chůze po kanceláři - od okna ke dveřím a zpět. Každý pohyb totiž popohání váš krevní oběh.

Dopřejte nohám relaxaci

nohy

Po dlouhém pracovním dni si udělejte chvilku pouze pro sebe a nohy doslova hoďte na stůl. Při tomto úkonuje dobré mít končetiny výše než tělo. Jestliže jsou vaše nohy po dlouhém dni navíc citlivé, dopřejte jim chladivý zábal ze syrových strouhaných brambor. Brambory jsou skvělou volbou, obsahují totiž škrob, jenž má stahující účinky.

Co říká alternativní medicína?

nohy

Z pohledu alternativní medicíny jsou křečové žíly jasný důsledek nerovnováhy ve slezině a v játrech. Jejich oslabení je zapříčiněno přemírou psychické zátěže a nevhodné stravy, které vévodí přepálený tuk a nadbytek masa, bílé mouky nebo cukru. Důsledkem toho jsou poté cévní stěny křehké a slabé. Vznikají modřiny a samozřejmě také křečové žíly. Významným zdrojem pro podporu žilního systému je rutin.  Nachází se v pohance nebo v černém rybízu. Dopřejte si proto alespoň jednou týdně zdravou a chutnou svačinku.

Luxusní mazání pouze pro vás!

Mnoho žen nenechá dopustit na osvědčený přípravek z lékárny,Priessnitz Mazání z řady Žíly a cévy De Luxe 125 ml. Jedná se o gel s unikátním složením, díky němuž pronikají účinné složky snáz ke kapilárním cévám a žilám a příznivě tam působí na jejich pružnost, pevnost a průchodnost. Ve složení tohoto přípravku figuruje například escin získaný z plodů jírovce maďalu a flavonoidy z červených listů vinné révy.

nohy

K dostání ve vašich lékárnách.

Věnujte svým nohám důkladnou péči a uvidíte, že výsledek na sebe nenechá dlouho čekat!

Více informací naleznete zde!

Navíc při objednávce 2ks neplatíte nyní za poštovné! Platí do 9. 5. 2017.