Ženy si barví vlasy už od dávných časů, aby zvýraznily svůj půvab a upoutaly pozornost mužů. Současné psychologické výzkumy jen potvrzují, že ženy s výraznou barvou vlasů, ať už přirozenou nebo ne, jsou považovány za mladší, přitažlivější a více žádoucí.

Blondýnky působí velice atraktivně. Podle vědců je tomu tak proto, že produkují šestkrát více feromonů než hnědovlásky, takže mají pro muže největší kouzlo. Zároveň jsou blondýnky mírné, romantické a citlivé, na druhou stranu dokáží být i rozmarné, poněkud přelétavé a také neskutečně naivní.

Brunetky naproti tomu jsou prý mazané a nikdy u nich přesně nevíte, co si myslí. Mohou ze sebe klidně udělat „hloupou blondýnu“, ale přitom jim to skvěle „pálí“. Brunetky jsou navzdory tomu velice vášnivé a spíše než něha, tolik vlastní blondýnkám, je pro ně příznačná smyslnost.

O zrzkách se tvrdí, že jsou výjimečné, a je to úplná pravda. Vynikají hlavně svým temperamentem, ohnivou povahou a živelností, které mají na rozdávání. V každém případě nikdy nejsou nudné. Ba naopak, dokáží lecčím překvapit, jsou za všech okolností své a mají zvláštní osobité kouzlo.

 

Dodejte svým vlasům šmrnc pomocí novinky Sunsilk na zvýraznění barvy vlasů!

Také dnes chtějí být ženy žádoucí a chtějí se líbit. Tomuto trendu vychází vstříc i značka Sunsilk, která uvedla na trh speciální řadu výrobků na zvýraznění barvy vlasů přirozených, barvených, odbarvovaných i melírovaných. Speciální šampon, kondicionér a neoplachovací krém dodají vlasům ucelenou péči, díky které budou oslnivě krásné, vyživené a k nepřehlédnutí!

Sunsilk Oslnivá blond

Obsah výtažků z přírodního heřmánku světlé vlasy ještě více rozjasní, zvýrazní a dodá jim lesk, takže budou zářit oslnivou krásou.


Sunsilk Okouzlující hnědá

Přírodní výražky z kaštanu probudí ve vlasech sytou paletu hnědých odstínů, prostřednictvím kterých získají brunetky okouzlující přitažlivost.


Sunsilk Vášnivě červená

Výtažky z přírodní skořice pomohou zvýraznit intenzitu červených odstínů vlasů, dodají jim vnitřní oheň a zářivý lesk.

 

Chcete tyto výrobky vyzkoušet? Objednejte si vzorek zdarma na stránkách www.sunsilk.cz. A pokud si pak v drogerii Rossmann koupíte v období od 6. 2. do 28. 2. 2006 jakékoliv  3 výrobky Sunsilk (1x šampon, 1 kondicionér a 1 krém), můžete navíc ještě získat značkovou řasenku zdarma! 

 

Reklama