Odhalení nevěry nikdy nebylo snazší! Tvrdí tonapříklad firma DNAtest.cz, která se zabývá genetickými testy. Dokazování partnerských záletů je pro ni sice doplňková činnost – častěji potvrzují například otcovství, s nárůstem fenoménu nevěry se dáale předpokládat, že bude klientsky stále zajímavější.

„Služba zajímá především ty, prokteré je věrnost nejdůležitější charakteristikou vztahu, a bez důvěry by nemohli společně žít ani minutu v partnerském vztah. Těm pak pomůžeme pojistit pochybnosti neprůstřelnými důkazy,“uvedl manažer projektu Martin Pegner.

S kolegy dokáže odhalit mužské sperma na testovaném vzorku do 5 minut!

„Je ale třeba si uvědomit, že mnohdy výsledky velice citlivých testů neznamenají hned důkazy nevěry. Je řada způsobů, jak se na prádlo dostanou cizí vzorky nevěry, a přitom nejde o zálety,“ zdůraznil Pegner.

Využíváním těchto technologií seDNAtest.cza její klienti pohybují na úrovni práce kriminalistů. S detektivními testy mohou postupovat jako policisté a odhalit„ničitele vztahu“. Genetický test odhalí mikroskopické vzorky buněk třetí osoby, aniž by to záletník tušil, a přitom postup není o nic složitější než kterýkoliv jiný spotřebitelský návod.

Důležité ale je, že PIA, stejně jako další podobné firmy, se snaží nepřekročit hranici zákona chránícího citlivé osobní údaje, vtomto případě DNA. Každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován správníkem.

Dva příklady za všechny

Viděl důkazy, hned se přiznal
Petra našla na potahu sedačky z manželovy kanceláře světlé skvrny. Podezřívala jej z poměru se sekretářkou. Detailní rozbor vzorku pak potvrdil i přítomnost ženské DNA. Petra však stále netušila, zda nejde o náhodné znečištění. V kanceláři se vyskytuje mnoho návštěv včetně obchodních partnerů, samozřejmě i ženského pohlaví.

Jelikož sekretářka několikrát navštívila rodinu v jejich domácnosti, využila Petra srovnání DNA z cigaretového nedopalku sekretářky se vzorkem ze skvrny. Ač sekretářka, která s testem podezřele klidně souhlasila, tvrdila opak, oba vzorky se shodovaly. Ačkoliv mohlo jít o náhodné znečištění, muž se k nevěře ihned přiznal. Po rozvodu manžel firmu přenechal své ženě. Sekretářka odešla z firmy několik dní po odhalení…

Hořel žárlivostí, až testy ho uklidnily
František se domníval, že manželský sex upadá díky přítomnosti třetí osoby. Podezříval Jardu ze sousedícího domu. Otestoval proto dvoje kalhotky své ženy Marie a současně vzorek svých slin a cigaretový nedopalek Jardy. Ačkoliv test nevěry odhalil přítomnost mužských buněk na Mariiných kalhotkách, podrobnějším zkoumáním a srovnáním s dodanými vzorky se zjistilo, že jde pouze o DNA Františka, který i přes sexuální abstinenci znečistil spodní prádlo své manželky dotykem při odebírání vzorků.

Zdroj: odhalena-nevera.cz

Genetické (DNA ze vzorku skvrny na textilu)

základní test nevěry z DNA vzorku (skvrny) 14990 korun
+ vyloučení vlastní DNA z testu 3990 korun
+ případný další vzorek k testování 9990 korun
indikační test (důkaz semene ve skvrně) 4990 korun

Přemýšlela jste někdy kvůli své jistotě o podobných službách?