PhilipsJaro je v plném proudu, léto nám již téměř ťuká na dveře a nastává čas, kdy bychom měli dostat své tělo do nejlepší formy. Svět žen vyžaduje dokonalost. Skvělý účes, upravenou tvář a hedvábně hladkou pokožku bez chloupků. Společnost Philips přichází v březnu na český trh se třemi novými modely epilátorů Satin Perfect se systémem SkinPerfect – HP6581, HP6577 a HP6574. Ty nejenže díky extra široké hlavě odstraňují více chloupků jedním tahem, ale jejich hypoalergenní keramické kotoučky se speciální povrchovou strukturou a s ionty stříbra odstraní i jemné, krátké chloupky a zároveň jsou velmi šetrné k pokožce.  V neposlední řadě za zmínku stojí i velmi elegantní design a u modelů HP6581 a HP6577 Wet&Dry provedení.

PhilipsNový epilátor Philips Satin Perfect (HP6581) se systémem SkinPerfect s hypoalergenními keramickými pinzetami s ionty stříbra a extra širokou hlavou odstraňuje vice chloupků jedním tahem a zároveň je šetrný k pokožce. Kontrola přítlaku udržuje kontaktní rychlost epilace. Wet&Dry provedení přináší pohodlné používání během každodenní sprchy i mimo ni. Zakřivená holicí hlava kopíruje každou konturu těla, přičemž k dokonalému odstranění chloupků napomáhá i unikátní systém Hairlift & Vibrate, kdy aktivní masážní nástavec zdvihá a odstraňuje i polehlé chloupky. Praktické je i vestavěné světlo, které snadno odhalí jemné tenké chloupky, stejně jako úložné pouzdro. Epilátor je k dispozici včetně přesného epilátoru pro epilaci v citlivých oblastech a chytrou pinzetou se světýlkem a zrcátkem. Orientační maloobchodní cena je 3 999 Kč.

PhilipsNový epilátor Philips Satin Perfect (HP6577) se systémem SkinPerfect s hypoalergenními keramickými pinzetami s ionty stříbra a extra širokou hlavou odstraňuje vice chloupků jedním tahem a zároveň je šetrný k pokožce. Kontrola přítlaku udržuje kontaktní rychlost epilace. Wet&Dry provedení přináší pohodlné používání během každodenní sprchy i mimo ni. Zakřivená holicí hlava kopíruje každou konturu těla, přičemž k dokonalému odstranění chloupků napomáhá i unikátní systém Hairlift & Vibrate, kdy aktivní masážní nástavec zdvihá a odstraňuje i polehlé chloupky.Praktické je i vestavěné světlo, které snadno odhalí jemné tenké chloupky, stejně jako úložné pouzdro. Orientační maloobchodní cena je 3 199 Kč.

PhilipsNový epilátor Philips Satin Perfect (HP6574) se systémem SkinPerfect s hypoalergenními keramickými pinzetami s ionty stříbra a extra širokou hlavou odstraňuje vice chloupků jedním tahem a zároveň je šetrný k pokožce. Kontrola přítlaku udržuje kontaktní rychlost epilace. Zakřivená holicí hlava kopíruje každou konturu těla, přičemž k dokonalému odstranění chloupků napomáhá i unikátní systém Hairlift & Vibrate, kdy aktivní masážní nástavec zdvihá a odstraňuje i polehlé chloupky.Praktické je i vestavěné světlo, které snadno odhalí jemné tenké chloupky, stejně jako úložné pouzdro. Epilátor je k dispozici včetně přesného epilátoru pro epilaci v citlivých oblastech. Orientační maloobchodní cena je 2 699 Kč.

Nové epilátory Philips Satin Perfect lze od března zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči.

Reklama