Nová receptura mléčné čokolády ORION s opravdovou čokoládovou chutí - to je nová ORION TaJemná kakaová!

ORION TaJemná kakaová je nová mléčná čokoláda, která v sobě ukrývá tajemství opravdové čokoládové chuti. Nová receptura potěší všechny milovníky mléčné čokolády, kteří vyhledávají bohatou kakaovou chuť. Díky větší porci kakaa má mléčná čokoláda ORION TaJemná kakaová výraznější čokoládovější chuť.

Tajemství receptu na bohatou čokoládovou chuť spočívá v mistrovství namíchat správný poměr mezi kakaem a mlékem. Čokoláda ORION TaJemná pomalu taje v ústech a naplňuje je opravdově jemnou čokoládovou a ještě více kakaovější chutí. Navíc při odlamování je slyšet příjemné křupnutí pravé čokolády!

kakaova

Nová mléčná receptura je k dostání kromě ORION TaJemná kakaová mléčná ještě jako obohacená o ingredienci arašídy (Barila) a o ingredienci oříšky. Všechny jsou vyrobeny z čistě přírodních ingrediencí. Zlatý kakaový bob jako symbol kvalitní kakaové chuti mléčných čokolád je na každém obalu těchto nových čokolád.

ORION TaJemná kakaová (100 g) - doporučená maloobchodní cena 22,90 Kč.

Tip pro čoko-mlsalky!

Mléčnou čokoládu ORION TaJemná kakaová si můžete vychutnávat společně se svou rodinou. Můžete si ji také dopřát jako drobnou sladkou odměnu, nebo si jen tak udělat mlsací TaJemnou chvilku sama pro sebe.

kakaova