Čtenářka Krupová má se vzkazem, který pomohl odhalit pravdu o jednom „kamarádovi“ zajímavou zkušenost. Co se z kamaráda vyklubalo?

V příspěvku čtenářky Krupové si přečtete, jak jeden vzkaz odhalil mnohé...


Přeji krásný den Jakube i milým čtenářkám.

Mám s lístečkem jeden zážitek, který mi otevřel zavčas oči a ukázal mi tu správnou cestu. 

Musím se dostat ale hluboko do své minulosti. Bylo mi tak 20 let. Našla jsem si práci,  kde jsem se seznámila se spoustou nových lidí. Našla jsem si hned kamarádky a hned se  tam začal kolem mě točit pěkný mužský. Byl samá ochota, samá rada a srandičky... to by mu šlo. Párkrát jsme si zašli se všemi po práci na pivo a ten kolega byl stále tam, kde jsem byla já. Pořád mi opakoval, jak mi to sluší, jak jsem hezká, kdy mám čas..... bla bla bla. Jenže jsem věděla, že je zadaný a žije se svou přítelkyní. Takže jsem ho vždycky odpálkovala a byl na čas klid. 

Pak mi začal chodit plakat na rameno, že už spolu skoro nejsou, že je to minulost a že chce jen mě a nikoho jiného. To bylo asi po půlroce našeho seznámení v práci. Moc jsem mu nevěřila, ale jednou večer jsem k němu zašla poprvé na návštěvu na kafe a chtěla si prostě jen pokecat jako s kamarádem. On měl určitě jiné plány..... Házel na mě zamilované pohledy, pustil úlisnou hudbu a čekal jen na tu správnou příležitost... Já si zatím upíjela to kafe a zašla si ještě do kuchyně pro cukr :-) A přitom se zarazila u ledničky kde byl lísteček se vzkazem. 

LÁSKO DÍKY ZA KRÁSNÝ VEČER, MOC TĚ MILUJI TVOJE KAČENKA. 

Moc dlouho jsem nepřemýšlela, bylo mi jasné, že vše je naprosto jinak a prostě popadla bundu a odešla. Poté jsem měla tak deset telefonátů, co se mi stalo. Ale stačilo mu říct, ať si přečte vzkaz na ledničce a dá mi pokoj :-) Od té doby se potkáváme jen jako kamarádi a posledních pár let i s našimi dětmi. Já se sedmiletou Natálkou a on se sedmiletou Barunkou. Kačenku má stále a evidentně jim to stále klape. Jen jestli ji za zády prohání další naivní děvčata už raději nechci domýšlet :-) Ten můj by mi tohle nikdy neudělal a  za to jsem ráda.  

Krupová

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22.1.2013: Lístečkové vzkazy

  • Necháváte si vzkazy na lístcích?
  • Zažila jste takový způsob komunikace?
  • Jaký nejzajímavější či nejvtipnější vzkaz jste takto dostala?
  • Myslíte, že mobily vytlačily „lístečkování“?

Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte na e-amilovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 22.1.2013 do 14.30 hodin. Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, který dostane jedna z přispěvatelek. Tím dárkem je tentokrát bonboniéra Milka tender Wishes a stylový diář na letošní rok od Albi.

milka a diář

 

Reklama