Objevte fantastický útěk od reality - svět zářivých barev, pulzující hudby a nezapomenutelných vůní, které čekají na osvobození #SoireeUnmasked. Viva La Juicy Soirée je nejnovější verze nejprodávanější kolekce Viva La Juicy. Luxusní vůně pro milující dívku, která je jak okouzlující, tak odvážná.

Nová úspěšná vůně našla své místo na vyhledávaných módních přehlídkách díky Viva Girls. Nový Eau de Parfum obsahuje esenciální DNA vůně Viva la Juicy, navíc je prolnutá vzrušujícím pocitem neomezené svobody a tajemstvím.
5b0d0e703a312obrazek.jpg

VŮNĚ

„Optimistický a hravý duch dívky Viva je inspirací pro Viva la Juicy Soirée. Má nepopiratelné kouzlo, bezstarostný postoj a schopnost zaujmout všechny kolem sebe. V momentu, kdy navštíví jakékoliv „soirée“, se světla  rozsvítí a party začíná.“  - Honorine Blanc, Firmenich

Viva La Juicy Soirée oslňuje jasnými a živými ovocnými tóny, které se stanou součástí pokožky jako barevný prach z konfet. Vyvážená kombinace květinových středních a základních teplých tónů. Exotická a hravá – růžové kiwi je výrazný akcent, který zesiluje kouzlo celkové kompozice.

Hlava vůně

5b0d0eb469276obrazek.jpgVůně začíná kaleidoskopem ozdobených plodů zahrnující růžové kiwi, šumivou mandarinku a listy Cassis. Jejich kombinace tvoří šťavnatou a neodolatelnou bombu svěžesti.

Srdce vůně

V srdci vůně se nachází kombinace indického jasmínu a jeho okvětních lístků, které se mísí s jemným tónem leknínu. Dohromady tvoří spleť jemných a ženských květinových tónů.

Základ vůně

Pulzující pižmo, smyslná ambra a nádech jemného dřeva, které dohromady vyúsťují v zářící vůni, která zahalí vaše tělo teplem.

Design

Kombinace barev růžové a purpurové na lakovaném flakonu nabízí „popové“ a zářivé barvy. Jemně růžové víčko flakonu v podobě drahokamu s luxusně zlatými detaily je ikonickým prvkem, díky kterému je značka Viva La Juicy tak známá. Dva ozdobné detaily – maska a stuha – přináší život Viva La Juicy Soirée. Okouzlující holografický efekt na vnější straně krabičky naznačuje, že se v ní nachází vůně, která nesmí chybět na žádném večírku.

NOVÁ KAMPAŇ

Modelka Grace Hartzel

PRODUKTY

  • Viva la Juicy Soirée Eau de Parfum Spray, 100ml: 2550 Kč
  • Viva la Juicy Soirée Eau de Parfum Spray, 50ml: 1750 Kč

DOSTUPNOST: od února 2018 na parfumériích Douglas ČR a Marionnaud SK.