Když jsem téma „moje fotky“ vyhlašoval, ani ve snu mě nenapadlo, že bude mít takový úspěch. Na redakčím e-mailu mám frontu asi patnácti čekajících příspěvků, a to je teprve deset hodin! Musím tedy sáhnout k opatření, kterému říkám slučování.

Sloučit příspěvky čtenářek Bokul a Pálivky do jedné novinky ale nebylo těžké, obě se totiž rozhodly odhalit a neodhalit zároveň. Je to trochu jako v pohádce o princezně koloběžce: „Napůl se vám představím a napůl nepředstavím. I když každá to pojala trochu jinak...

Bokul, takovou kštici bych chtěl také. Uááááá, zavidím, záááávidím!
Pálivko, třeba to půjde dolů. ;-)

Seznamte se, čtenářka Bokul

Milá redakce, vážené čtenářky ženy-in,

posílám jednu ze svých fotografií :-)

Bokul

A komentář? Byla pořízena v Malých Svatoňovicích a jsem na ni opravdu já. :-D

Zdraví,
Bokul

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se se čtenářkou Pálivkou...

Dobré ráno,

v tomto kostýmu jsem chodila na čarodějnice a nebo byla postavou v pohádkovém lese.Sakra, jak člověk stárne, pomalu se blížím této fotografii. Nutně potřebuji elixír mládí, nabídněte.

Pálivka

Pálivka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Můj portrét či fotka

Milé čtenářky, představte se čtenářkám magazínu Žena-in! Pošlete mi do redakční pošty svoji fotografii s popisem, který vás trochu ostatním čtenářkám přiblíží. Nechci po vás, abyste mi psaly své jméno, ale ukažte se! Pošlete třeba fotku...

  • ... kde vám to nejvíc sluší.
  • ... která vás nejvíce vystihuje.
  • ... kde děláte něco, co vás baví.

Vaše snímky a texty čekám na adrese:

Získat dnes můžete do knížky zpracovaný filmový příběh AVATAR od Jamese Camerona a sexy stylové plavečky tyrkysové barvy - velikost „M“ jako malé. :)

plavky a avatar

Reklama