Ženský orgasmus, to je hotová věda. Každá žena je jiná a každá k vyvrcholení potřebuje něco jiného. Univerzální rada, jak na to, asi neexistuje. Přesto jsou jistá doporučení. Více o nich v příspěvku čtenářky Biovirus.

Za následující příspěvek děkuji čtenářce Biovirus. Překonala totiž sama sebe a i přes velký stud se rozhodla napsat, aby některým z vás pomohla...


Dobrý den,

nebo já nevím, jak v takovém ožehavém tématu dne pozdravit, navíc chlapa- moderátora, že. Upřímně jsem dnes hodně rozpačitá a stydlivá. Psát o takových intimnostech, to člověk musí mít hodně silnou náturu. A ta mě, bohužel, minula velkým obloukem.

Takže hluboký nádech, pomalý výdech, ještě jednou nádech a jdeme na to.

Jak prožít orgasmus s chlapem.

No, v první řadě bych chtěla říct, či napsat, že orgasmus není věc, které se musí dosáhnout a kterou žena musí bezpodmínečně při sexu zažít. Je to pocit a ten buď přijde, nebo ne, ať se chlap snaží sebevíce. Dokonce ani chlap při sexu nemusí orgasmu dosáhnout, nikde totiž není psáno, že to je právě ten vrchol při milování dvou lidí.

Ale, co v takových případech, kdy orgasmu chcete dosáhnout a nejde to? Zeptejte se sama sebe, jste v sexu spokojená? Uspokojuje vás přítel, manžel nebo obecně muž tak, že si po sexu řeknete, bylo to úžasný? Nebo máte pocit frustrace, nedokončené práce, a chcete víc?
Pokud jste si odpověděla na druhou otázku, toho pocitu úžasného sexu s partnerem a potažmo orgasmu s ním asi těžko dosáhnete. Chce to změnu.

Povídejte si s partnerem, řekněte mu o svých pocitech, veďte mu ruku, buďte jako učitelka ve škole učící žáka, zahrajte si hru na... to už nechám na vaši fantazii.

Buďte upřímná a otevřená. Líbil by se vám sex někde jinde než v ložnici? Jste zastánkyně rychlovek, nebo potřebujete velkou romantickou předehru. I váš partner k tomu, aby vás poslal do výšin, někam za hranici vašich možností, potřebuje vědět, jak vás tam dostat. Zkoušejte různé erotické pomůcky, to člověk ani netuší, kolik legrace s nimi zažije a jak se při tom před partnerem uvolní. Přestaňte při milování myslet na to, že máte plný dřez nádobí, nebo že za 2 hodiny přijde tchýně na kafčo. Dvě hodiny, víte, kolik je to času a co byste mohla za ty DVĚ hodiny prožít? Odevzdejte se a dejte průchod svým pocitům. Možná ani po tom orgasmu nedosáhnete, ale ten pocit z milování s partnerem pak bude nejen pro vás, nezapomenutelný.

Biovirus

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex

Reklama