Po pětiletém vztahu za ní přišel partner s tím, že jejich vztah vyhasl. A on chybějící vášeň našel jinde. Zamiloval se a bez své nové lásky nemůže žít. Sbalil si část svých věcí a odešel za ní. „Nic ho nezajímalo. Nechal mě tam sedět a plakat, zdrhnul jako malý kluk. Zůstala jsem na to sama. Někdy ve tři ráno, po druhé láhvi vína, mě přešla lítost. Objevila se nenávist. A chuť pořádně se tomu parchantovi pomstít. Dát mu to sežrat,“ vzpomíná Zuzana, které se v hlavě zrodil plán.

6284c90d1e199obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Rozhodla se přítele získat za každou cenu zpět. „Ne že bych s ním chtěla dál chodit. Totálně se mi zhnusil. Dokázal, že mě nemiluje tak, jak bych si přála. No co, lepší to zjistit teď, než po třech dětech. Jen jsem mu chtěla vrátit, co udělal on mně,“ vypráví zhrzená partnerka s tím, že se do léčky pustila bez odkladu.

„Posílala jsem mu dvojsmyslné zprávy, náhodně ho potkávala v sexy oblečení a nakonec se nechal vylákat večer na víno. Na oko jen proto, abychom vyřešili formality ohledně bytu a dalších věcí. Já ovšem měla jiné plány. Pití udělalo své a on skončil u nás doma. Se mnou v posteli,“ usmívá se Zuzana, jejíž plán vycházel do puntíku. Ráno ho ujistila, že se tím nic nemění. Jen spolu můžou občas nezávazně spát. Nebránil se.

Netrvalo dlouho a přesvědčila ho, aby ji vzal do svého nového bytu. K nové přítelkyni. „Samozřejmě nebyla doma, měla službu. Já se ale postarala, aby druhý den našla důkazy o mé návštěvě. A taky jo. Nevím, jaké čoro moro u nich bylo, ale večer mi napsal srdceryvnou zprávu. Prý si uvědomil, jak mě miluje, udělal obrovskou chybu a kdesi cosi,“ popisuje vývoj situace Zuzana a rychle dodává, že moc dobře ví, proč tak rychle zatoužil po návratu. Určitě byl novou partnerkou po právu vyhozen.

„Nechala jsem ho nastěhovat se zpět, naposledy si s ním užila a druhý den ho taky kopla do zadnice. Čučel jako péro z gauče. Nevěřil, vymlouval mi to, ale já mu řekla, co si o něm doopravdy myslím. Obrovsky se mi ulevilo. Pomsta byla sladká,“ dodává Zuzana.

Čtěte také: