Pěkný den Ženě-in!

Chci se s Vámi podělit o svůj zážitek s náušnicemi. Je mi 29 let a v době, kdy jsem se narodila, rodiče nepovažovali za důležité nechat mi propíchnout uši. Mám ale moc hodnou tetu, která byla v té době ještě bezdětná, a tak se rozhodla ozdobit si mě jako svou holčičku.

Slavnostně jsme koupily malé zlaté náušničky a vydaly se hledat nějakého lékaře k té „zdobící proceduře". Paní doktorka se nelíčeně zděsila, že má píchat uši 6letému dítěti, a tak si pro jistotu přihla ze skleničky s náušničkami, které byly naložené v pravé moravské slivovici - no fuj. Už to mělo tetu varovat. Nevarovalo. Paní doktorka prý nastavila jehlu a odvrátila hlavu. A pak už to bylo.

Vždycky jsem byla statečné děvče, bolest jsem vydržela a myslela si, že je vše špatné za mnou. Jaké zděšení ale přišlo po nařízených čtyřech hodinách, když jsme odlepily tampony na uších. Každá dírka jinak vysoko a navíc na stranu. Asi té slivovice bylo moc :-((.

Co dodat: dírky mám dodnes, náušnice nenosím, jen jsem to celé v 15 letech vylepšila třetí dírkou, která je moje vlastnoruční, funkční a dodává mi pocit hrdosti, protože jsem ji zvládla i bez alkoholu. :-)

P. S.: Moje dcera má náušnice od roku zcela bez problémů.

Rovný a nebolavý den přeje

Lada


Děkujeme za pěkný příspěvek :).

Tak podobnou zkušenost s vyděšeným pohledem doktorky má moje máma, která si nechala dírky píchat po čtyřicítce :). A taky je má trochu nakřivo. Zkrátka ne každý doktor je ten pravý odborník na píchání uší...

redakce@zena-in.cz

Reklama