Pozorně si přečtěte názor čtenářky Vlastky. Mluví o nich a o nás. I o tom, že se těšila do důchodu.

Krásné ráno.
Můj názor ohledně stávky.
Plně s ní souhlasím, byla bych i pro ještě razantnější.Ale třeba ještě bude.Věřím,že odboráři neustoupí.Oni totiž stávkují opravdu za nás za všechny,protože to,co z nás dělá naše „slavná“vláda,to už je nehorázné.
Jak si můžou dovolit a zejména pan Kalousek tvrdit,že každý občan dluží cca 130 000 Kč.Oni to „promrhali“,oni jsou za to zodpovědní,všichni přeci známe jejich kauzy .Ať je každý odpovědný za své činy i tam „nahoře“,jako musí být „ti dole“.Jenže oni chtějí,aby jsme jejich nezodpovědné chování dopláceli my.Nám budou snižovat důchody,mateřskou,brát porodné,platit za lékařskou péči,zvyšovat DPH...,jenom aby z nás zase dostali prachy.Prachy,prachy,aby oni dál mohli rozhazovat.
Držím palce odborářům,i když to nejsou jenom oni,ale oni mají největší sílu a moc něco dokázat.
Ještě poznámku k odchodu do důchodu.Oni tam můžou sedět do 70ti i déle.Ale opravdu pracující člověk ne.Mě je 58,dělala jsem ve fabrice,jsem čerstvě v důchodu a už jsem toho měla dost.Manžel dělá celý život v lese s pilou a má už toho také „plné kecky“.A to má ještě 3 roky do důchodu.
Odboráři, děkuji vám !!
Vlastka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Děkuji vám, Vlastko, za váš názor. Nesouhlasím s ním, ale máte právo jej u nás vyjádřit! Za mne odboráři tedy určitě nemluví...

  • A co si o stávce myslíte vy?
  • Stávkovala jste někdy?
  • Souhlasíte se stávkou, nebo ne? Proč?
  • Stávka vás nezajímá? Pobavte nás tím, co baví vás…
  • Udělejme si krásný oddychový den.

redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvek odměním sladkostmi dle vašeho výběru. Tak vzhůru do psaní, focení a posílání…

Reklama