carrie.jpg
Foto: Profimedia

Herečka Sarah Jessica Parker natáčí další díly seriálu A jak to bylo dál, které jsou pokračováním Sexu ve městě. V úterý ráno se štáb přesunul na promenádu Coney Island v New Yorku, kde se k herečce přidal i její kolega John Corbett, který v druhé řadě hraje milence Carrie Bradshaw Aidena Shawa.

Seriál je známý nejrůznějšími módními kreacemi a kousky ze světa vysoké módy. A Carrie Bradshaw se nikdy nebála kreativních kombinací. Ovšem tentokrát šla Sarah Jessica Parker ve své roli spíše naproti módě dosti „nízké“. Její outfit by se dal nazvat jednoduše „každý pes jiná ves“. Zkrátka a dobře, jednotlivé kousky spolu ani trochu neladí.

K tmavě fialovým teplákům herečka oblékla světle modré košilové šaty na knoflíky, navrch přidala bílo-černý vintage kabát se stříbrnými flitry, do ruky vzala černo-bílou plátěnou tašku z hotelu Skeppsholmen a na nohy obula třpytivé stříbrné kozačky na podpatku ze své vlastní kolekce SJP by Sarah Jessica Parker. Původně boty nebyly třpytivé, ale kostýmní tým seriálu se rozhodl je překrýt stříbrnou látkou a přidat krystaly pro extravagantnější vzhled.

FotoJetdsff.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, Vogue