Přijďte si na začátku dubna zasoutěžit o jedinečný kávovar NESCAFÉ DOLCE GUSTO Circolo od značky Krups! Tento skvělý spotřebič získal hned dvě ceny: Red Dot Design Award a iF Design. A může být váš!

Od úterý 2. dubna 2013 do pondělí 8. dubna 2013 budete soutěžit o skvělý designový kávovar NESCAFÉ DOLCE GUSTO Circolo – titanové barvy – v hodnotě 4.999 Kč! Pojďme si výhru představit...

Kavovar

NESCAFÉ DOLCE GUSTO Circolo

Vytvořte si domácí kavárnu s designovým kávovarem NESCAFÉ DOLCE GUSTO Circolo od značky Krups. Kávovar Circolo získal dvě prestižní ceny

  • Red Dot Design Award
  • iF Design

red if

Tento automat se systémem play&select sám zastaví tok vody podle připravovaného nápoje. Stačí na vrchní straně kávovaru navolit pomocí kolečka, tzv. mouse wheel, počet čárek, které jsou viditelně vyznačeny na každé kapsli. Přístroj je speciálně navržen tak, aby příprava kávy byla rychlá, čistá, jednoduchá a hravá. Vybírat můžete z 29 různých variant nápojů – od Espressa přes čokoládu Nesquik až po novinku – horký mátový čaj Marakesh Style Tea. Jako jediný kapslový systém na trhu umožňuje také přípravu studených nápojů.


Sbíhají se vám sliny? Aby ne! Tak nezapomeňte, soutěž začíná v úterý 2. dubna 2013, kdy se v 8.00 hodin možná dozvíte pravidla!

Reklama