„Během let jsme se pokoušeli o dítě, ale nešlo nám to, tak jsme se tím přestali zabývat. Naštěstí jsme oba takoví, že děti k životu úplně nutně nepotřebujeme. Ale bylo u nás trochu prázdno, a tak si manželka pořídila psa. Zpočátku mi to přišlo jako fajn nápad, ale teď toho lituju,“ tvrdí Radim.

64f1ad6accb87obrazek.png
Foto: Shutterstock

Podle něj je fenka privilegovaným členem rodiny a s jejím příchodem do domácnosti ztratila Šárka zájem o Radima a stále řeší jen pejska. Přizpůsobuje se mu naprosto vše, a Radim byl dokonce vystrnaděný z ložnice.

„Manželka ji nevychovává, ale rozmazluje, takže se nám Nella hned nakvartýrovala do ložnice, a dokonce i do postele. Jenže se roztahuje na mojí půlce. Když jsem protestoval, že nemůžu spát, protože mě pořád utlačuje, řekla mi žena, ať se odstěhuju do pokoje pro hosty, když se mi to nelíbí. Šel jsem, protože jsem si myslel, že se přijde omluvit, ale nepřišla a já už v něm spím asi třetí měsíc,“ stěžuje si Radim.

Jeho manželka prý nemluví o ničem jiném než o psovi. Dokonce už se ani nezajímá o to, jak se měl její muž v práci nebo jaký měl den. A nepotřebuje ho ani na mazlení, protože se radši mazlí s pejskem a pro Radima už většinou není místo.

„Pořád slyším jen Nellinko sem, Nellinko tam, Nellinka tohle, Nellinka támhleto. Ženu vůbec nezajímám, jako kdyby mě s příchodem psa přestala milovat a všechnu svou lásku dává jen Nelle. Tu mám proto kolikrát chuť nakopnout, ale zatím jsem se udržel, ať to doma nemám ještě horší,“ uzavírá Radim.

Zdroj: respondent Radim

Čtěte také:

Reklama