roz.jpg
Foto: Shutterstock

Plánovanou svatbou žila už od chvíle, kdy ji Michal požádal o ruku. Vlastě si ji plánovala už od dětství. Nemohla se dočkat, až jednou bude opravdovou nevěstou, až prožije dokonalý den D. Když k tomu ale došlo, všechny plány a iluze se rozplynuly. Bohužel, tím, kdo jí sny nakonec zboural, byl její novomanžel.

Vše běželo podle plánů až do příjezdu do penzionu, na svatební hostinu. „Michal si pořád s někým připíjel. Naprosto ignoroval moje prosby, až už toho nechá, že si chci užít i svatební noc. Ne že se opije a v našem apartmá okamžitě usne. No, to jsem byla ještě optimistka. Nezvládl toho mnohem víc,“ zlobí se Kateřina a má proč. Její muž se stihl sotva naobědvat. Na dezert už nedošlo. Zcela opilý usnul u stolu, takže ho museli odnést na pokoj.

Ani ten pitomý dort se mnou nerozkrojil, ani první společný tanec nebyl! Naprosto nic! Takže jsem na fotkách jen já sama. Jako naprostý lúzr. A to ani nemluvím o tom, jak na nich vypadám! Samozřejmě jsem fiasko obrečela, takže líčení bylo totálně zničené,“ vzpomíná Kateřina. Novomanžel se ten večer ze svého deliria už neprobudil.

Zatímco hosté se dobře bavili i bez něho, zklamaná nevěsta večer protrpěla. Nevzala do zaječích jen proto, aby to celé nebylo ještě trapnější. „Na celé čáře mě zklamal. Když byl chlast a kamarádi v tenhle náš den důležitější než já, pak si asi už nemáme co říct,“ přemýšlí Kateřina, které v odpuštění nepomáhá ani fakt, že se Michal neomluvil. Prý měl i on právo užít si svatbu podle svého,“ dodává.

Zdroj: respondentka Kateřina

Čtěte také: