Foto: Profimedia

Potvrzujeme, že Archie bude velký bráška! Vévoda a vévodkyně za Sussexu čekají své druhé dítě,“ uvedl mluvčí páru přímo na svátek všech zamilovaných. Kromě toho pár přesdílel na Twitteru i sladkou fotografii od přítele a fotografa Misana Harrimana. Ten ke snímku připsal: „Meg, byl jsem na tvé svatbě svědkem toho, jak milostný příběh začíná a je mi ctí, že jsem mohl zachytit jeho růst.

Zpráva o dítěti přišla krátce po tom, kdy Meghan pro New York Times prozradila, že v červenci roku 2020 potratila.

Harry a Meghan se poprvé setkali na rande naslepo v červenci 2016 a okamžitě se zamilovali. To potvrdila nejen Meghan, ale i Harry, který tvrdí, že šlo opravdu o lásku na první pohled. S královskou rodinou se Meghan setkala už o pár měsíců později. V listopadu 2016 Harry vztah oficiálně potvrdil a apeloval na média, aby přestala jeho přítelkyni obtěžovat a sledovat. Nezapomněl připomenout osud své maminky princezny Diany.

Zasnoubení oznámili v listopadu 2017 poté, co obdrželi souhlas královny. V květnu 2018 se vzali na zámku Windsor. V říjnu téhož roku Meghan oznámila, že je těhotná a 6. května byl na světě Archie Harrison Mountbatter-Windsor.

V lednu 2020 to vypadalo, že se vévoda a vévodkyně vzdají svých postů královských členů, aby usilovali o nezávislý život v USA. Na konci března 2020 se pár vrátil na chvíli do Velké Británie kvůli posledním závazkům. Momentálně se usadili v Santa Barbaře v Kalifornii.

Reklama