Ano, jedno přísloví říká: Změna je život. A my tady pro vás jednu změnu máme! Od pondělí budou na našem magazínu některé věci jinak, a týká se to také každodenního tématu, ke kterému píšete své příspěvky. Přečtěte si, co vás čeká!

Dodnes jsme pro vás každý den připravovali jedno téma, na které jste nám mohli posílat své příspěvky. Ty jsme vám pak během dne zveřejňovali v novinkách – a moc rádi!

V této tradici chceme určitě pokračovat, ale trochu jinak. Teď budeme zveřejňovat i jiné věci, nejen vaše příspěvky na jedno téma.

Jak to bude?

Chtěli bychom, aby byl náš magazín pestřejší a aktuálnější. A zároveň aby v něm bylo víc vašich názorů a postřehů, kterými se budeme každý den zabývat.

  • Máte nějaký problém? Trápí vás něco? Napište nám a my vám zkusíme pomoci!
  • Potřebujete s něčím poradit? Napište nám a my se zeptáme odborníka.
  • Zažila jste něco zajímavého nebo něco, co byste chtěla sdělit ostatním čtenářkám? Napište nám, dáme to do novinek!
  • Chcete nám říct svůj názor na politiku, kulturu, módu, nebo na cokoliv jiného? Pište nám taky, to všechno nás zajímá!
  • A mimochodem – v pondělí je poslední den, kdy se odevzdávají daňová přiznání. Už jste to udělala? I o tom nám můžete v pondělí napsat.

vraniPište nám všechno, co vás baví, zajímá nebo trápí, zkrátka to, o čem se chcete na našem magazínu bavit. Adresa je stále stejná: redakce@zena-in.cz. A my jednu z vás oceníme knihou Vraní dívka od Erika Axl Sunda (nakl. Knižní klub).

Těšíme se na vaše tipy, nápady, postřehy a názory! Velmi si jich vážíme.

Vaše Redakce

Reklama