Opět zdraví ženy :-)!!
 
Dnešní téma je poněkud zajímavé. Jelikož mé zkušenosti s hraním her na PC jsou velmi malé, stejně jsem se nad tím zamyslela.

Zrovna včera jsme si vyprávěli, co my a PC hry. Přítel je středně-úchylný hráč. Já jsem minimálně úchylný hráč her, ale kamošky manžel je super-mega-úchylný hráč.

Není den, není hodina, aby netrávil čas na internetu nebo u nějaké hry!
Pro mě to je dost nepochopitelné. Já, když sednu k PC za účelem hraní jakékoliv "hýbací" hry, zvedá se mi během 15 minut žaludek. Auta, motorky, střílečky to mě totálně zabíjí :-)

Přítel se mi vždy směje. Nechce mě k tomu ani pustit, protože ví, co bude následovat.
Odplazím se od počítače zelená a křičím, ať otevře okno, podá mi studený hadr a uloží mne do postele. Trvá mi asi hodinu, než se mi zase oči, mozek a žaludek vrátí na původní místo.

Hry za účelem výhry jsou určitě lepší, ale bohužel není čas na takového "koníčka".

Jednou jsem zkusila automaty, zlákal mě jeden německý turista, který přede mnou vyskakoval radostí, že se mu sypaly penízky z automatu. Hned jsem naběhla a házela je tam já. Ovšem výsledek byl příšerný. Za pár minut jsem byla chudší o 1 200,- Kč! Tím mé hraní automatů skončilo (naštěstí je můj tenkrát-přítel vyhrál trojnásobně zpět).
Takže také žádná sláva!

O Sportce ani nemluvím, jednou se mi podařilo vyhrát (ale to už je hodně dávno, za dob mé babičky, která sázela každý týden) 60,- . Takže Sportka mě také moc nechytla. Možná to zkusím znovu, až přijde čas, léta, touha...
 
Jediné výhry, které mne potěšily a co jsem měla štěstí, mne potkaly na ŽENA-IN.
Ale to bude asi tím, že z časových důvodů se nesháním po jiných serverech nebo soutěžích jak na internetu, tak někde v časopisech :-))
 
Pěkný víkend Čomra :-)

Milá Čomro,
mám stejné pocity a zdravotní problémy při hraní PC her jako Vy. Většinou je mi dost špatně, takže i kdyby mě taková hra opravdu začala bavit, nevydržím u ní.

Nejdřív jsem myslela, že je to způsobeno tím, že jsem neměla při hraní počítačových her brýle, ale i s nimi je to stejné. Ale já už nečekám, až zezelenám, pro jistotu je nehraji :-/.
Reklama