Oslavte svátky jara  se značkou Kinder společnosti Ferrero, která letos slaví své velké jubileum – už 50 let dělá radost malým i velkým milovníkům lahodných čokolád a stala se nedílnou součástí dětství několika generací. Její čokolády jsou symbolem bezstarostných chvil plných smíchu, her a snění. 
5abba7a37b956obrazek.png

Co musíte pro výhru udělat?
Buďte s Žena-in od pátku 30.3. až do pondělí 2.4. 2018, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem ve třinácti článcích magazínu, které vyšly od 5.3.2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od pátku do pondělí. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli – víkend je jako jeden den. To, ale není vše! Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (pátek, sobota+neděle a pondělí) budete ve slosování o karton Kinder Surprise (72 vajíček)!
Výherce všech dnů hledacího klání uveřejníme v úterý 3.4. Těšte se na vyhodnocení.

5abbac1644d93patek.jpg

V pátek, sobota+neděle a pondělí hrajeme vždy o jeden balíček Kinder Surprise (24 vajíček) a Nutella.

V balíčku se můžete těšit na:

Pátek: balíček Kinder Surprise (24 vajíček) a Nutella
Sobota a neděle: balíček Kinder Surprise (24 vajíček) a Nutella
Pondělí: balíček Kinder Surprise (24 vajíček) a Nutella
Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): karton Kinder Surprise (72 vajíček)!

Celkem rozdáme 3 balíčky  Kinder Surprise (24 vajíček) a pomazánku Nutella a jednu hlavní cenu karton Kinder Surprise (72 vajíček)!


Hledejte všechny dny, hlavní cena karton Kinder Surprise (72 vajíček) za to stojí!

kinderfinal.jpg

Nechte se inspirovat příběhem značky Kinder
Celé to začalo v roce 1968 v italském městečku Alba, kde dnes již legendární, po celém světě oblíbená značka Kinder spatřila světlo světa. A tak vzniklo něco převratného. Značka Kinder stvořila svět nápaditých a všemi vyhledávaných čokoládových výrobků, bez kterých si dětství nedokážou představit malí ani velcí. Neodolatelná chuť lahodného mléka a čokolády zabalená do jednotlivých malých porcí je přesně to, co všichni na Kinder milují – již 50 let!
 
„Od začátku bylo posláním značky Kinder vnášet do běžného života malé, ale zato výjimečné okamžiky společné pro děti i dospělé. Proto si ani oslavy nenecháme pro sebe a postupně do nich zapojíme i naše zákazníky. Protože Kinder má především přinášet radost,“ říká k jubileu marketingová ředitelka společnosti Ferrero Jana Špačková.
 
K zásadním výrobkům této značky, která i dospělým navrací dětskou radost z maličkostí, patří například vajíčka s překvapením Kinder Surprise, Kinder Chocolate nebo Kinder Bueno a mnoho dalších pochoutek, které si získaly srdce milovníků této čokolády po celém světě. Přesto Kinder neusnulo na vavřínech a neustále rozšiřuje svou pestrou paletu výrobků novými, originálními produkty.

Příběh značky Kinder

  • Příběh značky Kinder začíná v roce 1968 v malém italském městě Alba. Právě zde se zrodila myšlenka, ze které vznikla značka Kinder, jak ji známe dnes. Michele Ferrero chtěl vytvořit čokoládu určenou pro děti, v níž bude více mléka a méně kakaa a kterou by milovaly děti i jejich maminky.
  • Od té doby značka Kinder přišla s recepturami oblíbenými u dětí i jejich rodičů, postavenými na všem dobrém, co mléko zabalené do malých porcí může nabídnout.
  • Výroba jedinečných výrobků je jen částí našeho příběhu. Od začátku je pro nás nejpodstatnější zaměření na rodinu, kvalitu a inovace.
  • V současné době je značka Kinder k dostání ve 125 zemích světa a je známá tím, že vnáší zpět do života veselou a svobodnou dětskou duši a inspiruje ke chvílím sounáležitosti dětí a jejich rodin.
  • V roce 2018 značka Kinder slaví 50. výročí s milovníky čokolády po celém světě.
Reklama