Vybrat kvalitní a hezké prádlo. To je kolikrát nadlidský výkon, aspoň já mám takový pocit. Značek na našem trhu je hodně, ale zdá se mi, že je to pořád dokola, téměř bez nápadu. Až teď jsem narazila na značku, která nabízí úžasné barvičky, které rozzáří každý dámský šuplík!

A mám na mysli hlavně kalhotky! Prádlo Happy Socks se pyšní pestrou škálou originálních vzorů a barev. Opravdu. Najdete na nich oblíbené puntíky, kostičky, pruhy. Sehnat „spoďárky“ se vzorem melounu také není žádný problém. :)

kalhotky

Kalhotky jsou vyrobené z příjemného bavlněného materiálu, hezky vyrýsují štíhlý zadeček. Značka ale myslí i na větší zadečky, které budou v těchto hravých kalhotkách rovněž k nakousnutí. :)

Sama nemám ráda, když střih nesedí! Oblíbeným střihem snad všech žen jsou kalhotky, které mají vykrojené nohavičky. Opticky prodlužují nohy a hodí se pod každé oblečení.

kal

Dále vedou kalhotky tzv. s nohavičkou, nejpopulárnější jsou ale asi kalhotky, které stahují, tvarují zadek a jsou pohodlné, říká se jim „higt-cut briefs“. Snadno do nich schováte nafouklé bříško!

Nebojte se experimentovat! Zapomeňte na krajku a jiné titěrné ozdoby na prádle, veselé bavlněné kalhotky si zamilujete. Cenově se pohybují od 350 Kč a budou k dostání v patnácti vzorech a šesti barvách od srpna na urbanlux.cz . A dámy, pozor, Happy Socks myslí i na vaši drahou polovičku! Malou ochutnávku si prohlédnětě níže. :)

kalho

kalhotky

kalho

 

Reklama