„Pilulky štěstí“ tak říká svým práškům čtenářka Prababka. Osud jí nenadělil zrovna jednoduché výchozí podmínky do života, tak se s ním pere, jak umí. A pilulky štěstí jí v tom pomáhají.

Příspěvek čtenářky Prababky je smutný, ale i taková je někdy realita...


Po delší době mě téma zaujalo natolik, že něco málo napíši. Od dětství jsem trpěla nízkým sebevědomím, v pubertě se hodně i to skoro nic snížilo, ve škole, na studiích i v zaměstnání mou nejlepší kamarádkou bývala tréma spojená i s velmi silnými projevy neurózy, migrénami. Ty jsem bez většího úspěchu potlačovala spoustou tablet. Když se doba měnila, změnila jsem se k lepšímu i já, od padesáti let věku beru antidepresiva  a přežívám. Tyto pilulky štěstí /brala jsem různé typy/ obsahují serotonin, jehož se mně v genetické výbavě nedostává.

Taky na mě mělo vliv i rodinné prostředí, maminka mě nijak nechválila, dodnes si myslím, že měla raději bratra. Těžko bych ale maminku mohla obviňovat, protože sama byla úplný sirotek, předávali si ji příbuzní, tak moc lásky a něhy nepoznala.

Přeji všem čtenářkám, aby si produkovaly štěstí samy a nemusely žádné tabletky polykat.

Prababka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. 7. 2013: Tabletky, bez kterých se neobejdete

  • Potřebujete ke svému normálnímu fungování nějaké medikamenty?
  • Máte v kabelce záchranné tabletky pro případ nouze?
  • Napište mi, bez jakých tabletek se neobejdete v běžném životě i v krizových situacích!
  • Jaké prášky s sebou nosíte v kabelce?
  • Patříte mezi polykače, nebo se tabletkám vyhýbáte?

Můžete také popsat svůj přístup k polykání prášků. Své příspěvky posílejte nejpozději 22. 7. 2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, nabušeného balíčku potravinových doplňku pro zdraví, který obsahuje: Multi-tabs pro dospělé a děti od 10 let 90 tablet – vitamíny, minerály, Houbové quarteto 60 tablet – upevňuje zdraví a vitalitua Karnitin 30 tablet – příznivě ovlivňuje spalování tuků, dbejte, aby váš příspěvek dorazil do redakčního e-mailu včas a aby byl dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

houbovekarnitinmulti-tabs

Reklama