Patříte mezi zapomětlivé jedince? Věřte, že z našeho seznamu věcí, které jsou lidé schopni zapomenout na palubách letadel či v prostorách letištních terminálů vás určitě pobaví.

Mezi nejčastěji zapomenuté věci patří moderní elektronika typu tabletů nebo chytrých telefonů. Následují hodinky a šperky. Žádnou výjimkou nejsou ani fotoaparáty, přehrávače hudby, knihy či dámské módní doplňky. Vzhledem k tomu, že cestování patří k nejoblíbenějším volnočasovým a poznávacím aktivitám, objevují se mezi zapomenutými předměty v letadlech také nejrůznější suvenýry, ale i umělecké předměty, včetně soch a obrazů. Raritou však v minulém roce byla krabice německých klobás. Do kategorie zanechaného jídla se řadí i krabice oplatek či čokolády nebo v jednom z případů tři sklenice marmelády Harrods.

dsdd

Specifickou skupinou zapomnětlivých jsou sportovci. Nejspíše z vyčerpání dokázali v loňském roce zapomenout v letadle společnosti British Airways například modrou podložku na cvičení nebo přilbu pro jízdu na koni. Nalezené rarity zahrnují i vskutku nejosobnější věci. Sochu, krabici nebo zubní náhradu…

A co jste schopni v letadle zapomenout vy?

Reklama