Manžel paní Jany chodil celé týdny jako tělo bez duše, posedával po bytě s očima zahleděnýma do zdi a něco si tiše mumlal pod vousy. Jeho ženu to samozřejmě začalo znervózňovat, protože pojala podezření, že si našel jinou. A nebo – což by možná bylo ještě horší – má nějaký velkolepý plán na přestavbu bytu nebo chalupy. Paní Jana věděla, že nemá smysl na manžela útočit zvídavými otázkami. Léta života s ním ji naučila, že to, co on sám nechce říct, nepoví.
Tak začala z dlouhé chvíle číst časopisy a v jednom z nich se dočetla recept, jak nevěrného manžela zase získat zpět. Udělat se krásnou a přitažlivou. Paní Jana se tedy objednala na kosmetiku a ke kadeřnici, koupila si něco nového na sebe a doufala, že efekt se dostaví. Dostavil se. Ale poněkud jiný, než předpokládala. Místo aby se radoval z toho, že paní Jana o sebe zase perfektně dbá, začal se její manžel zlobit. Hudroval, že to všechno muselo stát spousty peněz a takhle že na to domácí kino nikdy nenašetří. A bylo to venku. Žádná milenka, to jen lákadlo dokonalého obrazu a digitálního prostorového zvuku zaměstnávalo páně manželovu mysl na sto procent. Paní Jana už už chtěla spustit, že do kina přece mohou zajít kdykoli je napadne a doma stačí obyčejná televize, nemluvě o tom, že na takovou drahou hračku stejně nemají peníze, když tu jí manžel vyrazil trumfy z ruky. „Chtěl jsem ti ho pořídit k výročí svatby, miláčku,“ pronesl zasněně. „A už dokonce vím, jak to udělám.“
Řešení bylo v jeho podání docela jednoduché. Vezmou si spotřebitelský úvěr u Poštovní spořitelny, už dokonce vyplnil žádost a zítra ji odnese za roh na poštu, kde má spořitelna svou pobočku. Pro tento případ se perfektně hodí účelový úvěr, který Poštovní spořitelna poskytuje od 20 000 do 500 000 a splácet se může až pět let. Takový typ úvěru lze použít nejen na nákup spotřebního zboží, ale také třeba zařízení bytu, koupě rekreační nemovitosti nebo ojetého vozu…
Snadné, že? Místo do kina teď paní Jana chodí s manželem na filmy do obýváku a aby byla iluze dokonalá, vždycky předtím v mikrovlnce připraví mísu voňavého popcornu. :-)

Více informací o spotřebitelských úvěrech a dalších produktech Poštovní spořitelny si přečtěte na internetových stránkách www.postovnisporitelna.cz.