Praktičnost, velmi snadná ovladatelnost, propracovanost do posledního detailu, absolutní bezpečnost a jednoduchý, čistý, nicméně dokonalý design. I takto stručně by se dala popsat holandská značka NUNA, jejíž produkty najdete v nabídce českého prodejce Babypoint. Výrobky NUNA jsou podrobovány extrémním testům odolnosti s důrazem na co nejsnazší obslužnost. 97 doposud získaných ocenění této značky hovoří za vše. NUNA má hlavní cíl – usnadnit lidem tu nejkrásnější roli na světě – roli rodičovskou. Jídelní židlička poroste spolu s dítětem a „půjčit“ si ji díky nosnosti do 100 kg mohou i rodiče. Lehátko, ve kterém relaxují novorozená miminka i odrostlejší školáci, zaujme čistými liniemi a propracovaností. Cestovní postýlka je parťák nejen na cesty, ale třeba i jako bezpečná „herna“, když se rodiče doma potřebují věnovat práci. Více na www.babypoint.cz nebo na www.nuna.eu.

Relaxační „zóna“ pro miminka i školáky NUNA LEAF

lehatko

Lehátko NUNA LEAF je krásným příkladem promyšlenosti. Designový tvar lístku má vysoce stabilní základnu s unikátní testovanou nosností do 60 kg, proto si na něm mohou odpočinout jak malá miminka, tak i školáci. Příjemný eko potah je vyroben z materiálu certifikovaného pro děti Oeko-Tex®, k dokonalému pohodlí přispívá jemná prodyšná podložka i novorozenecká vložka z organické bavlny, které můžete sundat a vyprat v pračce. Jedním jemným postrčením se list rozhoupe příjemným vířivým pohybem a ukonejší tak malá miminka a zabaví větší děti. Díky speciální konstrukci vydrží toto pohupování až dvě minuty – to vše bez baterií, hluku a šumu. Má nastavitelné tříbodové pásy s polstrováním i pojistku zabraňující pohybu, aretaci uvítáte třeba při krmení či hře. Sedák na ocelovém rámu lze ze základny sundat a znovu namontovat. V prodeji jsou dva modely základny, klasická a novější ve tvaru křivky NUNA LEAF CURV. K oběma typům, které váží 5,21 kg (klasická verze NUNA LEAF) a 6,01 kg (tvar křivky – NUNA LEAF CURV), je možné dokoupit stříšku, plyšovou hrazdu s hračkami či přídavný modul LEAF WIND, který zajišťuje houpavý pohyb lehátka s možností volby rychlosti. Ten rozhoupe lehátko lehkostí vánku a houpáním ukonejší každé miminko.

Pro opravdové milovníky designu a originality nabízí NUNA také limitovanou edici NUNA LEAF CURV SUITED, která se může pyšnit ručním prošíváním s elegantně umístěnými stehy a precizním zpracováním do posledního detailu. Ikonický dvojtónový tvíd zajišťuje stylový a vysoce elegantní vzhled lehátka.

Lehátka se chlubí řadou ocenění včetně proslulého RedDot Design Award. Více informací na www.nuna.eu

lehatka

Jednou rukou rozložitelná postýlka NUNA SENA se hodí nejen na cesty

nunaKaždý, kdo někdy zápasil se složitým rozkládáním cestovní postýlky, ví, jak cenné je, pokud se s ní snadno manipuluje. K rozložení a složení cestovní postýlky SENA značky NUNA nám postačí jedna ruka a navíc se dá složit včetně závěsného lůžka! Materiál postýlky je voděodolný, zároveň má prodyšné bočnicemi ze síťoviny. Odolná hliníková konstrukce spolu s osmi opěrnými nohami zajišťuje stabilitu, ochranu proti posunu zajišťuje protiskluzová úprava.nuna Vyvýšené dno zase chrání dítě před průvanem. Součást výbavy tvoří měkká prošívaná matrace, dokoupit lze také organické a nepromokavé prostěradlo, přebalovací pult či moskytiéru! Nosnost postýlky je 18 kg, užijeme ji nejen na cestách, ale i jako „hernu“ pro batolata v domácnosti. Je velice kompaktní, po složení, ke kterému potřebujete jednu ruku a několik málo vteřin, stojí sama, navíc má vypolstrované rohy, které brání před skřípnutím prstů. S hmotností 10 kg ji bez problému přenesete v cestovním obalu. Postýlka NUNA SENA je k dostání ve čtyřech elegantních barvách za orientační cenu 5.240 Kč. Více informací na www.nuna.eu.

Skladná jídelní židlička NUNA ZAAZ poroste s dítětem až do dospělosti

nuna

Nebaví vás, jak rychle ze všeho dítě vyroste a jak se vám doma hromadí nepotřebné dětské věci? S designovou jídelní židličkou NUNA ZAAZ nemusíte mít obavy, v pohodě se na ní totiž můžete usadit i vy sami. NUNA ZAAZ má totiž kromě čistého designu a precizního zpracování také nosnost 100 kg, takže z ní dítko hned tak nevyroste. nunaPraktický je také fakt, že se díky svému designu snadno zastrčí pod stůl jako klasická židle. Základ tvoří odolná hliníková konstrukce a materiály bez obsahu PVC, BPA a DEHP. Pro větší pohodlí při sezení je židlička opatřena pěnovou vložkou. Rodiče uvítají hydraulický mechanismus výškového nastavení židličky i možnost přizpůsobení bezpečnostních pásů, které lze používat jako 3 nebo 5bodové. Pultík i opěrky rukou a nohou lze odejmout. Vše se snadno udržuje v čistotě. Krytky na nohou židličky zabraňují poškrábání podlahy. Hmotnost židličky je 10,4 kg.

K židličce lze dokoupit přídavné sezení pro novorozence, které dítěti umožní účastnit se stolování s rodinou hned od prvních dnů. Využít ho můžete také samostatně na principu dětského lehátka. Jídelní židlička NUNA ZAAZ je k dostání ve čtyřech barevných provedeních za orientační cenu 7.130 Kč, sezení pro novorozence 3.880 Kč. Více informací na www.nuna.eu.

 

Kompletní informace o značce NUNA najdete na stránkách www.nuna.eu. Aktuální informace o novinkách jsou k dispozici také na Facebooku.

Reklama