Hezký den všem ženám-in (samozřejmě i mužům)!

Na svém prvním koncertě jsem byla ve svých 25 letech. Lístek jsem dostala v práci, druhý jsem dokoupila a vyrazili jsme s manželem. Byl to vánoční koncert Karla Gotta, kde měl hosty - Hanu Zagorovou s manželem Štefanem Margitou. Byla tam také "Dasha", ta zpívala opravdu krásně. Koncert se mi moc líbil. Bylo to také tím, že jsme měli pěkná místa, asi 8. řada. Takže Mistr a ostatní účinkující nám byli blízko.

Letos jsme lístky dostali znova. Místo už nebylo tak pěkné, seděli jsme z boku. Musím říct, že host P. Kolář zpíval báječně. Ale celkově už mi koncert nedal to, co jsem očekávala. Ten první se mi líbil víc.
Manželovi se líbí skupina HammerFall. Vzal mě s sebou v létě na jejich koncert v Plzni. Metal nemusím, ale docela se mi to líbilo.

Loni dostal manžel od tety - Ježíška lístek na koncert skupiny Manowar, který se měl konat 1. 4. 2006 v Plzni. Měl fakt radost, těšil se, ale koncert byl odložen. Zatím se nekonal. Snad příští rok.

Ještě na jeden koncert máme doma už lístky. Lionel Richie. Koná se 9. 3. 2007, tak doufám, že nebude odložen.

edith1975


Taky to máte docela pestré, že? Od Gotta přes HammerFall po Lionela Richieho :-) Ale proč ne. Je pěkné, že s manželem navzájem respektujete váš hudební vkus a oba doprovázíte toho druhého na to, co se mu líbí.

Ještě pořád není rozhodnuto, který příspěvek dnes vyhraje sprchový gel Adidas woman! Ještě hodinku!

Reklama